Quantcast

KAKO NE PRETRPETI STETU ZBOG SEKSA !

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.412
Sudeci po tvojim postovima sa drugih tema...i vagina je za tebe mnogo,bolje da devojka zatrudni pa i da ti ne uzme 30 % plate nego da sa tobom ima oral ili nedaj boze anal.
Draga moja "vatrena devojko".Stidi se,kada mozes da imas tako lose misljenje o meni.Verovatno si cula,za onu narodnu poslovicu:"Konja koga nisi jahala,
nemoj da kudis" !?! Ja o tebi imam zaista,veoma dobro misljenje,samo mislim da ti zivis u nekom svom svetu,gde nema gresnika ni gresnih misli.Razmisli
o ovi mojim recima.!

Vatrena_devojka

Ističe se
Poruka
2.606
Draga moja "vatrena devojko".Stidi se,kada mozes da imas tako lose misljenje o meni.Verovatno si cula,za onu narodnu poslovicu:"Konja koga nisi jahala,
nemoj da kudis" !?! Ja o tebi imam zaista,veoma dobro misljenje,samo mislim da ti zivis u nekom svom svetu,gde nema gresnika ni gresnih misli.Razmisli
o ovi mojim recima.!
Evo stidim se

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.412
Zaista ne vidim nikakav razlog da jedan mladji covek (konkretno ja) zagorca sebi zivot nekim detetom.Ja razumem,da svakom od nas,moze u zivotu da se desi
neka neprijatna situacija.Ali da sopstvenom voljom,zagorcam sebi zivot.Izgubim slobodu,izgubim novac,ne spavam nocima zbog bebe! Pa to moze samo
sto rece neko iz politike,blesav covek.Mogu da imam koju hocu zensku.Imam stan u najstrozem centru beograda.Zasto bih od gotovog,sto kaze nas narod,
pravio veresiju.Deca...br,br,...hvala lepo.Daleko im lepa kuca.!

RužnaKoLopov

Poznat
Poruka
7.803
Muskarci su u velikom strahu,kada imaju seksualne odnose sa "letecim" devojkama.Neverovatno je ali istinito.Muskarac moze da ima samo jedan seksualni susret,
sa nekom devojkom,a da ukoliko ista zatrudni,placa ni kriv ni duzan alimentaciju za dete dobijeno od tog slucajnog susreta,do navrsenih 26 godina deteta.Zbog te
nepravde koja se muskarcima nanosi,mi smo skoro izgubili svaki osecaj za seks,jer iza svakog,vreba ta uzasna alimentacija.Danas,kada je nazalost,pronadjen taj DNK
test,prosto je nemoguce negirati ocinstvo i placanje alimentacije,i ako devojku i dete,najcesce,nece vise nikada ni videti.Alimentacija da se zna,iznosi 3O% od plate
koja se mesecno odbija po sudskoj presudi.!!! To sto devojke ne vode racuna,da ne zatrudne kada imaju jednokratne susrete sa muskarcem,ceh placamo mi,i ako smo
neduzni.Ovo pisem,iz kolegijalnosti,da ostali muskarci ne prodju kao mnogi od nas.!!!

sad je DNK a prije je bila pushka ili brak ili smrt
sve u svemu dobro je vama sad imate bravo na zivot bez da morate da je zhenite alimentacija je to malo gorcine koja sam se daje na duze staze da sledeci put ebete sa kondomom sto je realno i pod moranje pored bolescina sto mozete da fasujete

Vatrena_devojka

Ističe se
Poruka
2.606
Zaista ne vidim nikakav razlog da jedan mladji covek (konkretno ja) zagorca sebi zivot nekim detetom.Ja razumem,da svakom od nas,moze u zivotu da se desi
neka neprijatna situacija.Ali da sopstvenom voljom,zagorcam sebi zivot.Izgubim slobodu,izgubim novac,ne spavam nocima zbog bebe! Pa to moze samo
sto rece neko iz politike,blesav covek.Mogu da imam koju hocu zensku.Imam stan u najstrozem centru beograda.Zasto bih od gotovog,sto kaze nas narod,
Pa kad tako kazes...i ja zaista ne vidim razlog da jedan mladji covek kao ti zagorca zivot jednom detetu.

Mali čičak

Legenda
Poruka
65.128
Muskarci su u velikom strahu,kada imaju seksualne odnose sa "letecim" devojkama.Neverovatno je ali istinito.Muskarac moze da ima samo jedan seksualni susret,
sa nekom devojkom,a da ukoliko ista zatrudni,placa ni kriv ni duzan alimentaciju za dete dobijeno od tog slucajnog susreta,do navrsenih 26 godina deteta.Zbog te
nepravde koja se muskarcima nanosi,mi smo skoro izgubili svaki osecaj za seks,jer iza svakog,vreba ta uzasna alimentacija.Danas,kada je nazalost,pronadjen taj DNK
test,prosto je nemoguce negirati ocinstvo i placanje alimentacije,i ako devojku i dete,najcesce,nece vise nikada ni videti.Alimentacija da se zna,iznosi 3O% od plate
koja se mesecno odbija po sudskoj presudi.!!! To sto devojke ne vode racuna,da ne zatrudne kada imaju jednokratne susrete sa muskarcem,ceh placamo mi,i ako smo
neduzni.Ovo pisem,iz kolegijalnosti,da ostali muskarci ne prodju kao mnogi od nas.!!!
:sad2:

Metronomy

Domaćin
Poruka
3.844
hahahahahaha na tvom mestu i a takvim razmisljanjem ni ja se ne bih udavao....but, you are still a girl...or woman...

razlika je drasticna, muskarci cesto slucajno prave bebe, a zene to rade najcesce iz gluposti, tacnije kada im se svest pomuti i marsovci su dobri...dzaba prebacujes odgovornost na muskarce, svaka zena ima zute minute, ako nije udata sex je prvi izbor, ne pice, ne droga, ne bunar nego sex...

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.412
Je li ovo moguce?
Ljudi u tim godinama imaju djecu, mozda sin/cerka doticnog nasljedi alimetaciju. Jednostavnog li nacina da osguraju sebi i unucetu primanje :mrgreen:
Muskarci su po pitanju zastite od devojaka,koje samo jure muskarce,kako bi zatrudnel,pa posle da ih jure za alimentaciju,potpuno u ulozi zeca u sumi
koje sve vece zivotinje jure,da im uzmu i zivot i kozu sa ledja.Treba ipak koristiti,iskljucivo oral,svidjalo se to devojkama ili ne.!