Quantcast

KAKO NE PRETRPETI STETU ZBOG SEKSA !

Metronomy

Domaćin
Poruka
3.740
Muskarci su u velikom strahu,kada imaju seksualne odnose sa "letecim" devojkama.Neverovatno je ali istinito.Muskarac moze da ima samo jedan seksualni susret,
sa nekom devojkom,a da ukoliko ista zatrudni,placa ni kriv ni duzan alimentaciju za dete dobijeno od tog slucajnog susreta,do navrsenih 26 godina deteta.Zbog te
nepravde koja se muskarcima nanosi,mi smo skoro izgubili svaki osecaj za seks,jer iza svakog,vreba ta uzasna alimentacija.Danas,kada je nazalost,pronadjen taj DNK
test,prosto je nemoguce negirati ocinstvo i placanje alimentacije,i ako devojku i dete,najcesce,nece vise nikada ni videti.Alimentacija da se zna,iznosi 3O% od plate
koja se mesecno odbija po sudskoj presudi.!!! To sto devojke ne vode racuna,da ne zatrudne kada imaju jednokratne susrete sa muskarcem,ceh placamo mi,i ako smo
neduzni.Ovo pisem,iz kolegijalnosti,da ostali muskarci ne prodju kao mnogi od nas.!!!
Gospodjice Lord, muskarci nisu u strahu od placanja alimentacije za svoje dete, nego jer ne znaju da procene s kim imaju sex, sto znaci da je tata kriv, narocito, ako ih vaspitava majka.
Postoji i drugi strah, od nametnutog sexa, tako da su u pravu zene koje nose kondome, kada vec imaju potrebu za sexom bez obaveza. Sto je u stvari strah zena da nece biti drugog puta.
Prakticno je zenska sekta dovela drustvo u situaciju da svoj strah prenesu na muskarce, sto iz nekog ugla ima smisla.

Зоки

Buduća legenda
Poruka
46.461
Ja sam čuo da ima žena koje nose u gaćicama skrivenu čačkalicu ili čiodu i onda neprimetno nakon predigre probuše kondom i PLJAS - alimentacija! Bato moj...
PS. Najčešće se dešava da ona uzme kondom kao da ti ga ona stavi ustima ili izvede neku seksi vratolomiju dok ti stavlja kondom da ti prosto poludiš. I kad si u takvom nekom stanju totalnog ludila ona sikoristi priliku i bocne kondom. Tako da pamet u glavu, i naravno nikad ne daj nepouzdanoj ženi da ti kujac kondomom ogrće!!!

хероина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.864
Ja sam čuo da ima žena koje nose u gaćicama skrivenu čačkalicu ili čiodu i onda neprimetno nakon predigre probuše kondom i PLJAS - alimentacija! Bato moj...
PS. Najčešće se dešava da ona uzme kondom kao da ti ga ona stavi ustima ili izvede neku seksi vratolomiju dok ti stavlja kondom da ti prosto poludiš. I kad si u takvom nekom stanju totalnog ludila ona sikoristi priliku i bocne kondom. Tako da pamet u glavu, i naravno nikad ne daj nepouzdanoj ženi da ti kujac kondomom ogrće!!!
sad pošto si širem auditorijumu otkrio tu mračnu tajnu nas žena, moraćemo da menjamo taktiku i da čačkalicu ili čiodu krijemo unutar vagine.. a onda neće samo kondom biti ugrožen..

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.388
Oces da jebbes,da svrsis u zenu...i bunis se sto to znaci da moras da placas alimentaciju. Koristis lepo kondom,mnogo je bolje od tableta. A koga zabole sto tebi nije isto zadovoljstvo,prirodno je da se na taj nacin pravi dete i ti tu ne mozes nista. Na kraju krajeva alimentacija je po meni najmanji problem jer si ti napravio DETE za koje nije dovoljno samo 30% tvoje plate i ne zanima te vise nista. Nije to kao...napravio si neko sranje,polomio si nesto i platices pa ko da nista nije bilo. Dok muskarci mogu sa par hiljada da pobegnu od obaveze zene to ne mogu,a mozda i meni nije isto zadovoljstvo sa kondomom,pa ko me pita.
Sta da ti kazem...nemoj da jebbes
E vatrena devojko -Ima i drugi nacin da se seksa,a da cura ne zatrudni.Taj drugi nacin,to je seks oralno i anusno.To je zaista jedino bezbedno.
Sta mislis o tome ???