Quantcast

Како научите да глумите?

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
pa i nije neki fazon da se foliraš, ja bih uradila ono što bih osećala u tom trenutku, ono sa čašom - da stavi čašu ispred mog dečka?
Sve zavisi, možda bih joj ustupila i mesto pored njega, sa zadovoljstvom i odfurala dalje da vidim šta se događa, možda bih je pogledala nemo kao neko tele, prišla čaši usnama i pljucnula žvaku u nju, ili bih jednostavno ignorisala pojavu te neke žene sa čašom...
Nemam pojma, ali ne bih glumila, bar ne kad su u pitanju tako neke sitnice... Valjda je najbitnije da budeš svoj i slediš svoje instikte (šta to beše????) :lol:

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Znas sta,zabole me bas cosak sta ona misli.8) Ako mi je dobar drug,lepo bi ga pitala sta njegova devojka ima protiv mene?Da li radim nesto pogresno,nesto sto nju iritira ili je mozda ljubomorna na nase drugarstvo:roll: U ovom slucaju je devojka druga tvog decka.Ma kazi bre decku,pa nek to oni rasprave.Znaju njih dvojica kako ce to da rese;)

Bas me briga.Ja uvek govorim istinu i ljudi su na mene navikli da sam takva - konkretna.Mogu malo da trpim,ali vrlo brzo pitam u cemu je problem,jer ne volim "triper situacije" :lol: :lol: :lol: al mi je izraz,ali je stvarno tako.;)
Ne dam bre nikom da mi narusava moj mir i moje drugarstvo sa nekim pa makar to bila i njegova cura:twisted: jbga,cure dodju i prodju a prijatelji ostanu - osim ako nije neki papucic.

p.s.garant je ljubomorna na tebe zbog necega.Znas kakvih devojaka ima.Ako nista drugo,onda na lep odnos koji imas sa deckom.Ili je iskuliraj ili je lepo pitaj u cemu je problem,samo odaberi trenutak:p

nsbee

Aktivan član
Poruka
1.757
еј девојке, стварно сте бруталне!!!!!!!! 8-) хвала вам пуно!!!!!!!!!!!!!! :-D
има истине у свему што сте написале! а бојим се да код ње има и љубоморе и сујете, па нека их сама лечи!

Betty

Elita
Poruka
21.483
nsbee:
...или, како се понашате у ситуацијама када бисте се радије завукли у неку рупу него да будете присутни на одређеном месту?

Нпр, када се налазите у друштву женске особе (у мом случају се ради о девојци јако доброг друга мог дечка) а ништа јој нажао нисте учинили? Не смете да јој спуштате да се не бисте умешали између два добра друга, а опет, знате да јој нешто код вас боде очи (проклета женска сујета!)...

Или, изађете са друштвом и нека риба не скида поглед с вашег момка и прилази му макар са ''Извини, је л проблем да ставим овде пиће?'' :roll:

... ма, говорим о свакодневним, неизбежним ситуацијама када мораш да покажеш зубе али не и да испаднеш роспија или будала! :x
Nsbee, jasno mi je potpuno o čemu pričaš.
Ni ne treba da"spuštaš" toj devojci...osim ako ne umeš da to uradiš onako....iz nehata, pa da ona bude kolateralna šteta :mrgreen: (ja to napravim STVARNO iz nehata :roll: Pa navučem gnev na sebe...i to kakav gnev! :shock: No, čovek je i ono što govori i ono što čini, te s tim kriterijumom stvari postaju jasnije - i na mojoj strani :P ). Ono što pomaže kad te neko hejtuje iz sve snage je - nepristajanje na takav razgovor, u smislu da uradiš potpuno suprotno od onoga što bi njemu/njoj pasovalo: ako te hejtuje - budi ljubazna i ODMERENA, ako te ignoriše, postavljaj joj kulturna pitanja, nametni joj razgovor ugodni (:lol: nek se muči da bude fina i lepo razgovara :twisted: ), ako šapuće ili u pola glasa (ali dovoljno glasno!) komentariše tvoj izgled or something (ovo je najniže :neutral: ), ti budi onako sva javna ko otoovrena knjiga i vesela i pleni pažnju :) Nabaci usput kako mrziš niske ženske porive protiv drugih žena ....i kako je to jadno - a nek se neko i složi s tobom, i eto vam celovečernjeg zabavnog programa (budite dovoljno GLASNI :P ).

Mislim - princip da izneveravaš očekivanja UVEK šljaka :) Zbune se ljudi 8)

e, sad: gluma....najbolje je biti prirodan original narcis, pa ondak ne moraš da glumiš nego se samo - opustiš :lol:
Mhmh....a što je ne pitaš DIREKTNO? Npr. "a što se mrštiš na mene, jel mi otišla čarapa" :lol:
Pomaže nekad i pitanje jelbolesna jel je nešto boli ako se skiselila....u 99% slučajeva priznaće ti da joj nisu sve koze na broju, možda ćete i lep razgovor otpočeti...mislim,jesi baš sigurna da tog trenutka nema migrenu ili nešto tako :roll:

Što se tiče flerta tamo neke s tvojim likom, samo ga u proilazu nonšalantno šljepi po dupetu :P To ti je neka vrsta "obeležavanja teritorije" - da se zna da je TVOj :mrgreen: on će verovatno da se obraduje ( ko ne bi :P :P :P) i možda da te poljubi i zapodene razgovor neki...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.