Софија
Legenda
- Poruka
- 55.240
Ратко Младић је генерал. Човек који је изводио феноменалне војне операције. Човек који је сачувао бројне људске животе, не само српске.
Захваљујући њему РС данас постоји. Наравно, није била сам његова заслуга, али склона сам да кажем да је била највећа.
Борио се против криминала и оних који су хтели да зараде на људској муци и патњи.
Генерали из целог света су долазили да се сликају с њим. Да виде тог војника који никад не напушта своје војнике. Многи страни, чак и западни медији су писали о њему у суперлативу.
-----------------------------------------
Ратко је ухапшен. Веома болестан послат у Хаг. Начин на који је ухапшен је понижавајући. Једног генерала представљати у медијима како то раде медији властодржаца је недопустиво: ''унередио се у судници'', ''тражи да му донесу сандук са мртвом ћерком'', ''тражи јагоде''.
Као што рече Лазански, Хрвати су послали Готовину на канаре с љубавницом и док је јео шкампе, ухапсили су га. То се зове достојанствено хапшење тј. предаја оног ко вам је направио државу.
-------------------------------------------
Ако се тако владају према онима који су нам државу правили, према човеку који је свој живот излагао опасности и то константно да би Срби преко Дрине могли да верују у боље сутра, какви су то људи?
Све само да би се додворили тамо неким бирократама из Брисела и хашким судијама.
Помисле ли икад шта ти бриселски службеници и хашке судије о њима мисле? Помисле ли икад да имају осећај гађења и гнушања према њима ?
Вукчевић је у екстази испричао како му је Брамерц руку испод стола стегао у име честитке! Јао, замислите, Брамерц му је честитао.
Ајмо сад сви у транс !
И онда као хладан туш, Брамерц да изјаву: ''Нема вама у ЕУ још дуго дуго....није Младић пресудна ствар''.
Имају ли наши властодршци и мало поноса?
Ја сам шокирана чињеницом ко данас влада Србијом
Захваљујући њему РС данас постоји. Наравно, није била сам његова заслуга, али склона сам да кажем да је била највећа.
Борио се против криминала и оних који су хтели да зараде на људској муци и патњи.
Генерали из целог света су долазили да се сликају с њим. Да виде тог војника који никад не напушта своје војнике. Многи страни, чак и западни медији су писали о њему у суперлативу.
-----------------------------------------
Ратко је ухапшен. Веома болестан послат у Хаг. Начин на који је ухапшен је понижавајући. Једног генерала представљати у медијима како то раде медији властодржаца је недопустиво: ''унередио се у судници'', ''тражи да му донесу сандук са мртвом ћерком'', ''тражи јагоде''.
Као што рече Лазански, Хрвати су послали Готовину на канаре с љубавницом и док је јео шкампе, ухапсили су га. То се зове достојанствено хапшење тј. предаја оног ко вам је направио државу.
-------------------------------------------
Ако се тако владају према онима који су нам државу правили, према човеку који је свој живот излагао опасности и то константно да би Срби преко Дрине могли да верују у боље сутра, какви су то људи?
Све само да би се додворили тамо неким бирократама из Брисела и хашким судијама.
Помисле ли икад шта ти бриселски службеници и хашке судије о њима мисле? Помисле ли икад да имају осећај гађења и гнушања према њима ?
Вукчевић је у екстази испричао како му је Брамерц руку испод стола стегао у име честитке! Јао, замислите, Брамерц му је честитао.
Ајмо сад сви у транс !И онда као хладан туш, Брамерц да изјаву: ''Нема вама у ЕУ још дуго дуго....није Младић пресудна ствар''.
Имају ли наши властодршци и мало поноса?
Ја сам шокирана чињеницом ко данас влада Србијом
Poslednja izmena:
