Kako nas drzava divno tretira...

smfgreat

Aktivan član
Poruka
1.159
Jedna stvar u vezi sa time kako sve vise i vise pocinju da nas tretiraju kao ne ljude rekao bih zivotinje al nije tako neko se na njih sazali, pazi, hrani, cuva, mi definitivno nemamo tretman kao ljudi ni kao zivotinje, vise kao neki virus ili bakterija koja se izucava kako je istrebiti...
 

Back
Top