Kako naći devojku i imati širok izbor?

Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
Ako si u Trsteniku izbor je mali i moraš da se što pre oženiš, u Beogradu obrnuto
 
Kako nema kad se svuda šetaju vrhunske ribe i mnogo su brojnije od muškaraca
Али су незаинтересоване а и нема места баш за упознавање, нећеш сигурно да их стартујеш по аутобусима или крчмама. Оне никад неће прићи мушкарцу или дати јасан сигнал.
 
Али су незаинтересоване а и нема места баш за упознавање, нећеш сигурно да их стартујеш по аутобусима или крчмама. Оне никад неће прићи мушкарцу или дати јасан сигнал.
Startuješ ih na internetu, zatim si tu na raspolaganju da se vidite i tako
 
Ako si u Trsteniku izbor je mali i moraš da se što pre oženiš, u Beogradu obrnuto
Ako toj iz Trstenika objasniš šta je pogrešno u ovoj rečenici sa Vikipedije na srpskom ima da je osvojiš garant: "У околини Трстеника, досад нису пронађени остаци из каменог доба, али су откривена неколико налазишта из периода неолита."
 
Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
Pa da i jedina na planeti ne bi,a zena pun kur..c ..splićes se o njih.
 
Ako toj iz Trstenika objasniš šta je pogrešno u ovoj rečenici sa Vikipedije na srpskom ima da je osvojiš garant: "У околини Трстеника, досад нису пронађени остаци из каменог доба, али су откривена неколико налазишта из периода неолита."
I otkriven unikat iz modernog doba, a to si ti tj kazes to toj devojci koju bariš.
 
Мислим да нема начина.
Da nema izumrla bi civilizacija odavno :D
Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
Zvucis kao zena u nesrecnom braku :D
 
Па зашто онда не прилазе
101 razlog za to postoji, i vecina ih je razumljiva. Al to dosta zavisi gde si, budi plavusan sa svetlim očima u Meksiku spopadace te na svakom cosku :D Zvace te rubio xD
U sustini ako se ne ističes u odnosu na druge muskarce, na ovim prostorima, cesto moras da iniciras prvi, posle one preuzmu... ali da potpalis vatru, da, sta je tu je..
Priroda... zasto ne daju signale pitao, si, pa u sustini muskarci cesto i ne prepoznaju njihove signele, opet kvantitet, moze biti samo da ima vec dovoljno udvaraca... da je uzasla da se opusti... nisu svi stalno za akciju... ko ti :P
Ti si "too needy" sto bi rekli na engleskom ;)
U sustini, ti biras, ona bira od ponudjenog, malo budes opusten, kul lik zezas se , zavedes... imas valjda sta da ponudis osim seksa?

Sve ima svoje prednosti i mane, nije ni njima lako, samo se one suocavaju sa drugim problemima. Priroda je to fino izbalansirala.

E sad da imas neke kvalitete, da si lupam naucio da sviras gitaru za sve ove godine kukanja i d*kanja, mogao bi da nadjes neki bend, nista ozbiljno, malo i lokalno, svirke, zezanje, imao bi seksa koliko hoces. Kao sto rekoh, raspias energiju u pogrešnom pravcu...
зашто их је онда претешко или немогуће наћи?
Buraz, prespavao si mladost, nije problem, idemo dalje, sta sam ja sve propustio u zivotu, nema nazad, ali u nasim godinama vec ti je vreme da planiras zenu i decu, a ne devojke za seks,to je za klince. Usmeris fokus na naci zenu, pa krenes malo dublju, ozbiljniju pricu... doći će seks sam po sebi..
 
Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.

Јадан је онај који тражи девојку.
Прави мушкарац јури за неком мушком ствари, лоптом, ловом, друштвеним положајем ...

А онда се оне накаче саме, не мош' да их се ослободиш !
 
Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
Bezimeni...devojke,zene koje ja poznajem ne podnose taj tvoj stav...ti tražiš nju,ti biraš i nacin pristupa i sve.one eventualno bace signal ili sitan flert.poenta je da ostaneš u granici normalne komunikacije i pristojnosti bez oni seljačkih manira i dobacivanja.
Stavi nekoj koja ti se dopadne na neki nacin do znanja da si je primetio.
Moras da imas stav i ponašanje i samodisciplinu oko toga.bez toga ces uvek biti jos jedan djudja koji samo gleda u dupe devojke i misli samo o jednoj stvari.ok mislimo u vecini slučaja ali to malo uvi u fino pakovanje.
Shvati kako hoćeš i radi kako hoces ovo...
 
Bezimeni...devojke,zene koje ja poznajem ne podnose taj tvoj stav...ti tražiš nju,ti biraš i nacin pristupa i sve.one eventualno bace signal ili sitan flert.poenta je da ostaneš u granici normalne komunikacije i pristojnosti bez oni seljačkih manira i dobacivanja.
Stavi nekoj koja ti se dopadne na neki nacin do znanja da si je primetio.
Moras da imas stav i ponašanje i samodisciplinu oko toga.bez toga ces uvek biti jos jedan djudja koji samo gleda u dupe devojke i misli samo o jednoj stvari.ok mislimo u vecini slučaja ali to malo uvi u fino pakovanje.
Shvati kako hoćeš i radi kako hoces ovo...
Osim npr onih muskarsca kojima ispadnu oči kad žensko namigne, sponozuša i slično, izdavajam nasumičnu nišu društva, svi manje više vole humor, harizmu, samopouzdanje, pozitivnu energiju.. očajnici logično nisu "poželjni" jer zrače za početaj očajem, a to mozemo dodati i nedostatak realnih kvaliteta, pri čemu su često meta manipulacija i iskorištavanja, čak i od ne nužno zlih ljudi, jednostavno se tako nameste. 🤷
Naivnu i emotivno labilnu ženu mogu lako da manipulišu za seks "probistveti"
Očajni mupkarci su dobri za pupanje ego zenama sa dna kace...pa i ds placaju svašta..
Banalni primeri.
 
Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
I ne samo to, obavezno imaju onu šnaucersku fazu da ti opipavaju granice tolerancije i manipulacije

Medjutim sve može dok se ne uplete istorijat odnosa i likova iz njene familije pošto tvoju podrazumevano odbacuje jer ne ume ni sa svojom da izadje na kraj

Zato su GAY odnosi rešenje za sve moderne muškarce kojima preko gornje glave domaćih primitivizama
Plus vam se familija mešati neće

#Pitajte_Stojka
 

Back
Top