Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ako si u Trsteniku izbor je mali i moraš da se što pre oženiš, u Beogradu obrnutoМислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
Нема где ни у Београду да се нађе.Ako si u Trsteniku izbor je mali i moraš da se što pre oženiš, u Beogradu obrnuto
Kako nema kad se svuda šetaju vrhunske ribe i mnogo su brojnije od muškaracaНема где ни у Београду да се нађе.
Али су незаинтересоване а и нема места баш за упознавање, нећеш сигурно да их стартујеш по аутобусима или крчмама. Оне никад неће прићи мушкарцу или дати јасан сигнал.Kako nema kad se svuda šetaju vrhunske ribe i mnogo su brojnije od muškaraca
Startuješ ih na internetu, zatim si tu na raspolaganju da se vidite i takoАли су незаинтересоване а и нема места баш за упознавање, нећеш сигурно да их стартујеш по аутобусима или крчмама. Оне никад неће прићи мушкарцу или дати јасан сигнал.
Ako toj iz Trstenika objasniš šta je pogrešno u ovoj rečenici sa Vikipedije na srpskom ima da je osvojiš garant: "У околини Трстеника, досад нису пронађени остаци из каменог доба, али су откривена неколико налазишта из периода неолита."Ako si u Trsteniku izbor je mali i moraš da se što pre oženiš, u Beogradu obrnuto
Ту су само бабе.Startuješ ih na internetu, zatim si tu na raspolaganju da se vidite i tako
Kako kad devojke ceo dan zure u ekrane, za šta ih koriste, gde suТу су само бабе.
Pa da i jedina na planeti ne bi,a zena pun kur..c ..splićes se o njih.Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
I otkriven unikat iz modernog doba, a to si ti tj kazes to toj devojci koju bariš.Ako toj iz Trstenika objasniš šta je pogrešno u ovoj rečenici sa Vikipedije na srpskom ima da je osvojiš garant: "У околини Трстеника, досад нису пронађени остаци из каменог доба, али су откривена неколико налазишта из периода неолита."
Па зашто онда не прилазе, зашто их је онда претешко или немогуће наћи? Ово је тешка лаж и спрдање.Pa da i jedina na planeti ne bi,a zena pun kur..c ..splićes se o njih.
Neki ih menjaju kao čarape, ugledaj se na @mario80Па зашто онда не прилазе, зашто их је онда претешко или немогуће наћи? Ово је тешка лаж и спрдање.

Da nema izumrla bi civilizacija odavnoМислим да нема начина.
Zvucis kao zena u nesrecnom brakuАко неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
101 razlog za to postoji, i vecina ih je razumljiva. Al to dosta zavisi gde si, budi plavusan sa svetlim očima u Meksiku spopadace te na svakom coskuПа зашто онда не прилазе

Buraz, prespavao si mladost, nije problem, idemo dalje, sta sam ja sve propustio u zivotu, nema nazad, ali u nasim godinama vec ti je vreme da planiras zenu i decu, a ne devojke za seks,to je za klince. Usmeris fokus na naci zenu, pa krenes malo dublju, ozbiljniju pricu... doći će seks sam po sebi..зашто их је онда претешко или немогуће наћи?
Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
Покажи ми место на целом Балкану где је лакше наћи девојку него у Београду.Нема где ни у Београду да се нађе.
Spremi lovu idi u AlbanijuНема где ни у Београду да се нађе.
GdeПокажи ми место на целом Балкану где је лакше наћи девојку него у Београду.

Gde
Za sedam dana u bg vidim samo jednu koja je duševno biće .
U pravu si .Imam minus 5 dioptriju .То не мора да значи да је једна од седам дана душевна у Београду, већ не видиш зато што имаш проблем са видом.
Bezimeni...devojke,zene koje ja poznajem ne podnose taj tvoj stav...ti tražiš nju,ti biraš i nacin pristupa i sve.one eventualno bace signal ili sitan flert.poenta je da ostaneš u granici normalne komunikacije i pristojnosti bez oni seljačkih manira i dobacivanja.Мислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.
Osim npr onih muskarsca kojima ispadnu oči kad žensko namigne, sponozuša i slično, izdavajam nasumičnu nišu društva, svi manje više vole humor, harizmu, samopouzdanje, pozitivnu energiju.. očajnici logično nisu "poželjni" jer zrače za početaj očajem, a to mozemo dodati i nedostatak realnih kvaliteta, pri čemu su često meta manipulacija i iskorištavanja, čak i od ne nužno zlih ljudi, jednostavno se tako nameste.Bezimeni...devojke,zene koje ja poznajem ne podnose taj tvoj stav...ti tražiš nju,ti biraš i nacin pristupa i sve.one eventualno bace signal ili sitan flert.poenta je da ostaneš u granici normalne komunikacije i pristojnosti bez oni seljačkih manira i dobacivanja.
Stavi nekoj koja ti se dopadne na neki nacin do znanja da si je primetio.
Moras da imas stav i ponašanje i samodisciplinu oko toga.bez toga ces uvek biti jos jedan djudja koji samo gleda u dupe devojke i misli samo o jednoj stvari.ok mislimo u vecini slučaja ali to malo uvi u fino pakovanje.
Shvati kako hoćeš i radi kako hoces ovo...
I ne samo to, obavezno imaju onu šnaucersku fazu da ti opipavaju granice tolerancije i manipulacijeМислим да нема начина. Ако неким чудом и нађеш девојку мораш да се држиш ње као пијан плота, да пристајеш и на понижења јер другу девојку никад после нећеш наћи.