Kako muškarci biraju ženu svog života?

Priča meni žena 52 godine, dva odrasla sina, razvedena nedavno, kuća je pripala njoj no čitav život je radila samo kućne poslove dok je muž zarađivao i to dobro. A sad se oženio 20 godina mlađom ženom koja ima dvoje svoje djece i sad imaju još jednog sina, nedavno rođenog...Kaže ona može mu se, ima para, neki privatnik. Zaključila je sad u tim godinama da je najvažnije da žena bude neovisna od muža, odn. žao joj je što nije zarađivala, a on joj ne plaća alimentaciju..ali da ne odem dalje od sadržaja teme...
Koja je od njih dve žena njegovog života? ...:think:
 
Priča meni žena 52 godine, dva odrasla sina, razvedena nedavno, kuća je pripala njoj no čitav život je radila samo kućne poslove dok je muž zarađivao i to dobro. A sad se oženio 20 godina mlađom ženom koja ima dvoje svoje djece i sad imaju još jednog sina, nedavno rođenog...Kaže ona može mu se, ima para, neki privatnik. Zaključila je sad u tim godinama da je najvažnije da žena bude neovisna od muža, odn. žao joj je što nije zarađivala, a on joj ne plaća alimentaciju..ali da ne odem dalje od sadržaja teme...
Koja je od njih dve žena njegovog života? ...:think:

Da je nije muka naterala, ne bi ni sa 90 zaključila ništa... to je onaj socijalno zavisnički tip žena. Domaćice... :lol:
A gde piše da je pravilo da to mora da bude samo jedna žena, odnosno ograničeni smo na samo jedan brak?
Sve je u životu promenljivo, naročito osećanja.
 
Priča meni žena 52 godine, dva odrasla sina, razvedena nedavno, kuća je pripala njoj no čitav život je radila samo kućne poslove dok je muž zarađivao i to dobro. A sad se oženio 20 godina mlađom ženom koja ima dvoje svoje djece i sad imaju još jednog sina, nedavno rođenog...Kaže ona može mu se, ima para, neki privatnik. Zaključila je sad u tim godinama da je najvažnije da žena bude neovisna od muža, odn. žao joj je što nije zarađivala, a on joj ne plaća alimentaciju..ali da ne odem dalje od sadržaja teme...
Koja je od njih dve žena njegovog života? ...:think:

ona prva, naravno...ka tad će to da shvati...
 
Dajte budite malo direktniji...ne biras samo zbog hemije...toliko drugih faktora utice na odabir partnera..
Stref ima veze sa srecom, sudbinom...hemija sa privlacnoscu, seksom.... pa stref i hemija nekako ne idu zajedno..

Sta vam je bitno da zena poseduje...cemu pridajete vise vaznosti pri odabiru...itd...
 
Zasto trazite savrseno i nedostizno? Kako si napisao, deluje kao da muskarci ne ucestvuju u odabiru nikako, vec sve zavisi od vise sile iliti da li te strefi...

Nemoj generalizovati. Svako (kako muskarci, tako i vi zene) ima svoje ideale, stvari tj. osobine koje mu se svidjaju i ne svidjaju. Za sebe znam da nisam savrsen, pa to ne ocekujem ni od zene (ili bilo koga drugog).
Ja sam samo napisao kako je kod mene bilo. Znaci nisam trazio, niti sam birao (izmedju vise njih). Jednostavno sam sreo, upoznao tu osobu i zavoleo je. Mozda je jos neko imao takvo ili slicno iskustvo. Neki su mozda bas svesno birali. Kod nekih srce odlucuje, drugi glavom. Ima nas svakakvih.
 
Zasto trazite savrseno i nedostizno? Kako si napisao, deluje kao da muskarci ne ucestvuju u odabiru nikako, vec sve zavisi od vise sile iliti da li te strefi...

Pa pre ce tako biti..kad trazis neces naci..a onda te strefi iza ugla:lol:licno mi se uvek tako nekako poklopi kad ne trazim da nadjem..a ono imam zacrtan neki svoj tip savrsene bar sto se izgleda tice i u tom smislu mi je nedostizno..mozda je udata:lol:biram naravno ali trunku koja mi se nudi..da mogu da biram birao bih ono ko zna gde na planeti
 
Nemoj generalizovati. Svako (kako muskarci, tako i vi zene) ima svoje ideale, stvari tj. osobine koje mu se svidjaju i ne svidjaju. Za sebe znam da nisam savrsen, pa to ne ocekujem ni od zene (ili bilo koga drugog).
Ja sam samo napisao kako je kod mene bilo. Znaci nisam trazio, niti sam birao (izmedju vise njih). Jednostavno sam sreo, upoznao tu osobu i zavoleo je. Mozda je jos neko imao takvo ili slicno iskustvo. Neki su mozda bas svesno birali. Kod nekih srce odlucuje, drugi glavom. Ima nas svakakvih.

Eno ispravih....ti bas volis da kontriras.:lol:.optuzujes za generalizovanje a nikako da se izjasnis zbog cega si je zavoleo...voleti nekoga je odabir...citavo vreme pokusavam da pojasnim da svi na neki nacin biramo (svesno ili ne nebitno je)...
A vi mi samo stref pominjete...

Vasi kriterijumi me interesuju!
 
Eno ispravih....ti bas volis da kontriras.:lol:.optuzujes za generalizovanje a nikako da se izjasnis zbog cega si je zavoleo...voleti nekoga je odabir...citavo vreme pokusavam da pojasnim da svi na neki nacin biramo (svesno ili ne nebitno je)...
A vi mi samo stref pominjete...

Vasi kriterijumi me interesuju!

Ne volEm da kontriram. Pisem realno i onako kako sam ja to doziveo. Pored izgleda (koji je naravno isto bitan, jer neko ko ti je ruzan te nece zainteresovati toliko da bi isao dalje i upoznavao njega i njegove osobine.... na drugarskoj bazi - o.k., ali tesko da ces se vencati sa nekim ko te ne privlaci), meni se svidelo to sto je prirodna, ne folira i ne premaze se, samostalna je, gleda na zivot slicno kao ja. Oko mnogih stvari smo se slozili o kojima smo pricali. Odatle valjda i taj "stref" u vugla, tako je delovalo.
 
Eh, evo da i ja nesto napisem... Da udovoljim jednoj neodoljivoj forumasici. :cool:
U sustini, tacno znam sta hocu... Na zalost, nisam siguran da li umem pretociti svoje misli u reci... ;)
Za pocetak iskrena, prirodna i bistra... radoznala i vesela... nasmejana, luckasta. To bi bilo pod 1.
Pod 2, lepuskasta i simpaticna... Lepih ociju i lepog osmeha. Lepe guze.
To pod 2 je ipak, moram priznati, eliminacionog karaktera. Dzaba sve ako mi se ono ne ucini privlacnom. :D
Ostalo je, sve, manje vazno... ;)

Nadam ce da cete biti zadovoljna mojim odgovorom... :hvala:
 
Eh, evo da i ja nesto napisem... Da udovoljim jednoj neodoljivoj forumasici. :cool:
U sustini, tacno znam sta hocu... Na zalost, nisam siguran da li umem pretociti svoje misli u reci... ;)
Za pocetak iskrena, prirodna i bistra... radoznala i vesela... nasmejana, luckasta. To bi bilo pod 1.
Pod 2, lepuskasta i simpaticna... Lepih ociju i lepog osmeha. Lepe guze.
To pod 2 je ipak, moram priznati, eliminacionog karaktera. Dzaba sve ako mi se ono ne ucini privlacnom. :D
Ostalo je, sve, manje vazno... ;)

Nadam ce da cete biti zadovoljna mojim odgovorom... :hvala:

A zaboravio si najvaznije..da nije imala vise od jednog fraera:mrgreen:
 
Ala ste zapeli za neodoljivo..:lol:..na nik sam emotivno vezana, nesto mi znaci - zato Neodoljiva!
Zadnji odgovori su vec bolji...sve treba izvlaciti iz vas kljestima...:lol:
Sta da ti kazem... Imas lep nick. :D
A i... U vezi ovog drugog: Prosto, nekad smo takvi. ;)

Ne mogu..rak sam...kad ufatim, cerupam...:lol:
Vidim ja da ce ovde izgleda perje da leti... :D
 

Back
Top