Kako muškarci biraju ženu svog života?

Dzordzi duso, ti verovatno gledas samo one ribetine koje oblace originale i koje su napirlitane, e pa takve naravno da gledaju samo kesh, a ti malo pogledaj ove druge i neces imati takvih problema, svaka devojka voli poklone uz paznju ali to ne mora da bude nesto skupo... a ti ako si tezak na paru *** nadjes istu takvu i milina :lol:

Aman bre jesam tezak na sponzoruse a ne na one koje ne ocekuju kao sto ja ne ocekujem..a zato nije svaka sponzorusa?zato sto jednostavno ne moze jer nema cime..tuzno ali istina
Hehehe...nek´ si mu rekla.
U svakom trecem komentaru kuka kako nema para. Da organizujem skupljanje za Dzordzija, pa da i on umoci konacno nekoj sponzorusi? :lol:
Aj daj da vidim 1 post gde sam kuko da nemam
 
Ako je energija odlučujući faktor, a više od tog trena ne potrošiš na razmišljanje, potpisujem da ćeš se jako brzo pokajati.

To je prva stvar koja se desava kad se ljudi prvi put sretnu, a onda dolazi do dublje spoznaje tog odnosa sto se naziva periodom zabavljanja gde se mnoge zivotne situacije resavaju na zajednicki nacin.Mozda ne bas adekvatna rec ali to je kompatabilnost dve duse i dva tela u jedno i tada znamo da je to to.
 
Vecina muskarac,ustvari i nezna sta trazi od zena,koje konkurisu da se udaju.Trebalo bi prvo proveriti,da li ta devojka-zena, zna da kuva. Zatim,proveritri da li
dobro pere ves (bez masine-rucno). potom proveriti da li dobro i bez greske pegla ves. Potom,pazljivim posmatranjem,utvrditi, da li stan moze da odrzava,da svaki dan bude cist , kao "picino oko". Dalje.Utvrditi da li ume lepo da se obuce i nasminka,a da to,ne bude uocljivo iz aviona. Kada muz dolazi sa posla na rucak
da li je sto prigodno namesten, i da li je postavljeno za rucak sve po redu.Ono na sta narocito obratiti paznju,to je narav devojke-zene.To je veoma bitno,da nebi
kasnije u braku,izbijale neprijatne svadje .Ukoliko je sve gore navedeno,u potpunom redu,postoji jos jedna bitna stvar. Kako ta devojka-zena,kako reaguje u krevetu.Da li je "vatrena",da li poseduje solidno znanje iz "seksi igara", a opet,da je pre braka bila nevina. Sta to znaci.? To znaci,da njeno znanje,iz te oblasti,treba da bude iskljucivo iz literature. Znaci teoretsko, a ne,da ga je ona sticala u "praksi", sa drugim muskarcima.Eto to,to bi bi bilo ukratko neki saveti
za one koji hoce da "prodaju" svoju slobodu,i da udju u brak.
.
 
Vecina muskarac,ustvari i nezna sta trazi od zena,koje konkurisu da se udaju.Trebalo bi prvo proveriti,da li ta devojka-zena, zna da kuva. Zatim,proveritri da li
dobro pere ves (bez masine-rucno). potom proveriti da li dobro i bez greske pegla ves. Potom,pazljivim posmatranjem,utvrditi, da li stan moze da odrzava,da svaki dan bude cist , kao "picino oko". Dalje.Utvrditi da li ume lepo da se obuce i nasminka,a da to,ne bude uocljivo iz aviona. Kada muz dolazi sa posla na rucak
da li je sto prigodno namesten, i da li je postavljeno za rucak sve po redu.Ono na sta narocito obratiti paznju,to je narav devojke-zene.To je veoma bitno,da nebi
kasnije u braku,izbijale neprijatne svadje .Ukoliko je sve gore navedeno,u potpunom redu,postoji jos jedna bitna stvar. Kako ta devojka-zena,kako reaguje u krevetu.Da li je "vatrena",da li poseduje solidno znanje iz "seksi igara", a opet,da je pre braka bila nevina. Sta to znaci.? To znaci,da njeno znanje,iz te oblasti,treba da bude iskljucivo iz literature. Znaci teoretsko, a ne,da ga je ona sticala u "praksi", sa drugim muskarcima.Eto to,to bi bi bilo ukratko neki saveti
za one koji hoce da "prodaju" svoju slobodu,i da udju u brak.
.

lorde, iako mi cesto ides na picin zivac sa svojim traktatima koji su najobicnije picouvlakacko pacenistvo,
ovaj put mi tvoj komentar deluje kao odlican povod da okacim jedan sjajan video...:)

recimo da sam slucajno nabasala na ovo (ne, nisam trazila "zenu svojih snova" :lol:
ali moram da priznam, da ako izuzmem religiozni "imperativ" kojim Sheikh Assim Al-Hakeem naglasava svoju poentu ,
sve ostalo sto je ovaj covek rekao u pogledu trazenih i ocekivanih zenskih osobina i karakteristika, itekako ima smisla i bas mi se dopada.
mozda sam bas na ovoj temi vec kacila ovaj video, mrzi me da se vracam unazad, ali dragi nasi neodlucni momci i mladozenje, ne ustrucavajte se da izdvojite trinaest minuta vaseg dragocenog vremena i poslusate ovog coveka,
makar to znacilo da po zenu svog zivota odete u iran:lol:.


 

Back
Top