Kako muškarci biraju ženu svog života?

Realno, nije da nam je nebitna ta stvar. Niko normalan nece zeniti ribu preko koje je preslo po grada, ceo "Mitros" i svi ucesnici moto-susreta. Cisto, da se ne lazemo. :lol:

Dobro, a zar ti zaista mislis da bih ja imao ISTA sa takvom??? :lol:
Ti ekstremi se, naravno, uopste ni ne uzimaju u obzir...
Mada nije da cu sad da joj brojim sa koliko ih je i sa kim sve bila ili da trazim da bude nevina. :)))
 
Zasto traziti savrseno i nedostizno? Kako si napisao, deluje kao da mnogi muskarci ne ucestvuju u odabiru nikako, vec sve zavisi od vise sile iliti da li te strefi...

Po prirodnim zakonima zena je ta koja bira, na ovaj ili onaj nacin. Uloga muskarca je da osvoji ono sto mu se svidja, tako da je iskljucivo na zeni da li ce postati zena njegovog zivota. Sledi da samo emotivno zrela zena moze da postane zena zivota jednog muskarca, nevazno je da li je emotivno sazrela u toku veze ili je vec bila zrela, ali samo od nje zavisi osecaj koji ce stvoriti kod muskarca. Sve ostale nezrele su prolazne zaljubljenosti, ljubavi ili strasti.

Emotivna zrelost nije vezana za inetektualnu ili fizicku zrelost,tako da duhom mladi ljudi mogu biti emotivno zreli i obrnuto.

Sto znaci da muskarac nikako ne bira zenu svog zivota vec ona postaje svojim sposobnostima, a prvenstveno emotivnom zreloscu.
 
Poslednja izmena:
Pa srce ja bih da gledam samo u njih al ne vredi kad one mene ne vide bez kesha pa mora shushke umesto lepeze koristim:sad2:

Dzordzi duso, ti verovatno gledas samo one ribetine koje oblace originale i koje su napirlitane, e pa takve naravno da gledaju samo kesh, a ti malo pogledaj ove druge i neces imati takvih problema, svaka devojka voli poklone uz paznju ali to ne mora da bude nesto skupo... a ti ako si tezak na paru *** nadjes istu takvu i milina :lol:
 
Dzordzi duso, ti verovatno gledas samo one ribetine koje oblace originale i koje su napirlitane, e pa takve naravno da gledaju samo kesh, a ti malo pogledaj ove druge i neces imati takvih problema, svaka devojka voli poklone uz paznju ali to ne mora da bude nesto skupo... a ti ako si tezak na paru *** nadjes istu takvu i milina :lol:

Hehehe...nek´ si mu rekla.
U svakom trecem komentaru kuka kako nema para. Da organizujem skupljanje za Dzordzija, pa da i on umoci konacno nekoj sponzorusi? :lol:
 

Back
Top