• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako miriše Beograd?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
57.932
Naletela sam na informaciju da u Beogradu živi i radi poslednji parfimer u Srbiji.

U Ulici kralja Petra nalazi se njegova zanatska parfimerija Sava.

Ona je jedna od retkih prodavnica gde se još ručno "mućkaju" parfemi ali i neki puderi i tome slično. Radnja postoji već 70 godina.

On je napravio i parfeme Beogradska noć, tri muška i tri ženska.

Interesuje me ko je bio tamo, na šta ti parfemi mirišu, koja je cena parfema, ako ste koristili da li ste zadovoljni, koji preporučujete, da li se prave i individualni parfemi?

Takođe... Da vi imate mogućnost da napravite svoj koji je inspirisan Beogradom, na šta bi on mirisao?

086.gif
086.gif
086.gif

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
28.749
Naletela sam na informaciju da u Beogradu živi i radi poslednji parfimer u Srbiji.

U Ulici kralja Petra nalazi se njegova zanatska parfimerija Sava.

Ona je jedna od retkih prodavnica gde se još ručno "mućkaju" parfemi ali i neki puderi i tome slično. Radnja postoji već 70 godina.

On je napravio i parfeme Beogradska noć, tri muška i tri ženska.

Interesuje me ko je bio tamo, na šta ti parfemi mirišu, koja je cena parfema, ako ste koristili da li ste zadovoljni, koji preporučujete, da li se prave i individualni parfemi?

Takođe... Da vi imate mogućnost da napravite svoj koji je inspirisan Beogradom, na šta bi on mirisao?
https://www.google.com/search?q=uli...ZgBAKABAcgBBMABAQ&sclient=mobile-gws-wiz-serp
Broj 75
Kad budem imao vremena.Lažem.Volje.Otićiću do tamo.
Interesuje me da mi napravi ovo.
375x500.14345.jpg

I naravno pogledaću šta sve ima zanimljivo.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.