Aphex Twin
Primećen član
- Poruka
- 515
Све зависи од родитеља а свако време показује нове прилике. Чињеница је да води анархији саме деце њихова претерана ангажованост како да заштите своју децу од обавеза и проблема. То укида суочавање са дечијим одрастањем и преузимањем одговорности за своје поступке. Тако, уместо да деца што више сазревају она све више назадују, и пројављују одлике које нису примерене за њихов узраст. Није суштина ни ригорозност, већ такав критеријум који ће их увек побуђивати на мотивисано делање. Али, свако има своју меру и оно се не може пласирати на генералном плану. На крају крајева, мислим да ниједан метод едукације без слободе детета нема прави ефекат.
Ваше мишљење?
Ваше мишљење?


. Dok ne zaškripi
...a onda je obavezno neko drugi kriv, a ne oni, jer za milog boga sve su mu pružili...Jedan lep razgovor sa detetom vredi više od svih dukata koji se detetu mogu dati za džeparac
" i deca su uglavnom cudan spoj neke glupe starmalosti (mislim glupih odraslih fazona) i nezrelosti...