Kako jos do Hrvatske?

pele27

Primećen član
Poruka
959
Trebalo bi da otputujem do Hrvatske, tacnije Lika, okolina Knina.. Da li i ko od vas zna za neki mozda organizovani kombi prevoz ili nesto slicno? Ima ljudi koji cesto putuju u Hrvatsku pa i znaju za te akcije, ja po netu ne mogu ama bas nista da nadjem. Naravno, imam varijantu sa dva autobuska prevoznika, cene su za povratne karte u rasponu od 50 do 70 evra sto je po meni malo skupo..ko ima srece da u Croatia Airlines-u nadje kartu Beg - Split za 115e moze da kaze da su onda ve autobuske karte preskupe. Pa eto..ako neko zna za neke prevoznike mini busevima neka mi pise..hvala..
 
Postoji direktna autobuska linija beograd-Makarska, preko Knina. Iz Beograda se krece u 19 sati a u Kninu oko 3-4 sata ujutru. Ja vec nekoliko godina tako putujem do svoje sestre u Makarsku i nikada problema nisam imala. BS Tours je na Zeleznickoj stanici na tel. 3614693 ili 361 9616.
 
Postoji direktna autobuska linija beograd-Makarska, preko Knina. Iz Beograda se krece u 19 sati a u Kninu oko 3-4 sata ujutru. Ja vec nekoliko godina tako putujem do svoje sestre u Makarsku i nikada problema nisam imala. BS Tours je na Zeleznickoj stanici na tel. 3614693 ili 361 9616.
E hvala sada znam , a treba jednom mom prijatelju, :D
 

Back
Top