Quantcast

Kako je u Lazi Lazareviću

Augustus

Zainteresovan član
Poruka
235
Za sve vas koje interesuje kako je u Lazi Lazareviću rešio sam da vam napišem.

Prvo te dovedu u neku kancelariju sa dve doktorke i medicinskim tehničarem visokim 2 metra i širokim metar ( neki su debeli, drugi mišićavi). Ti medinski tehničari služe da biju i tlače i vezuju bolesnike. Te doktorke donose odluku da li si za zadržavanje u bolnici ili nisi. Ako odluče da si za zadržavanje MORAŠ da potpišeš na papiru da si sa time saglasan ili da platiš kauciju u iznosu od 120.000 dinara. To mnogo govori o državi u kojoj živimo jer ko ima da plati on nije bolestan i ne treba mu zadržavanje. Ako odbiješ da potpišeš a nemaš pare da platiš kao moj drug saborac koji je samnom ležao nokautira te gromada od medicinskog tehničara, baci na krevet, veže te i odvede na intenzivnu negu.

Svi moraju da prođu kroz intenzivnu negu prvih nekoliko dana. Ja sam tamo bio tri dana. To je prava ludnica. Tu doktori procenjuju da li si za neko "normalnije" odeljenje na spratu. Tamo sam se svačega nagledao. Vrišti se i dere po ceo dan i celu noć. Biju se i vezuju pacijenti. Jedna devojka moje godište kad je počela da vrišti silovanje silovanje, odmah su je pustili i nisu je vezali. Vladimir moj drugar je bio dole vezan 3 dana u peleni. Nema televizor. Nema tranzistor. Samo prozori i kreveti. Užasno dosadno. Sve pacijente vakcinišu, po mojoj proceni, nekom vakcinom za dezorijentaciju da ne bi mogli da pobegnu. To verujem zato što kad su mene vodili u kancelariju na razgovor sa timom doktora uopšte nisam zapamtio gde se nalazi ta kancelarija ni kojim sam putem išao. Sećam se samo trpezarije i kupatila. U kupatilu koje je i za muškarce i žene nema privatnosti. Tu sam prvi put sam video golo žensko dupe. 3 puta dnevno dolazi tim doktora da te čekira. Pitaju te samo "kako si".
Posle 3 dana prebacili su me na gornje odeljenje. Tu ima televizor u dnevnom boravku. Tu je mirno noću i niko ne bije i ne vezuje pacijente. Tu je bio mali neuhranjeni ciga koji nije umeo da govori. Jednom dok sam čekao u redu za noćnu terapiju štipnuo me je za dupe. Masturbirao je jednom u dnevnom boravku. Kad ga je video moj drug Čeda počeo je da se dere " Ljudi evo ga dečko iz Kuvajta, sad će da dođe njegov keva ima da prosipa pare po podu, spremite se". Svi su se složili da je on iz Kuvajta i zato ne ume da govori srpski. Bio je jedan Peđa koji je stalno kucao na prozor i vikao kako su njegovi KGB snajperisti na položaju i kako će da dođu da nas sve oslobode iz nacističkog koncentracionog logora u kome se nalazimo. Kad mu se stanje pogoršalo, vratili su ga na intenzivnu negu i posle nedelju dana vratio se sa masnicom na oku. Bio je jedan Svetislav koji je vikao na medicinske tehničare "Ne možete ovako da me tretirate, ja sam zvezda". Kada se kupao pevao je pesme jer je mislio da je poznati pevač. Šetao je go po WC i imao je ogroman penis. Voleo je da nam ga pokazuje. Stalno nam je pričao kako je lep, visok, ima veliki penis, inteligentan, dobar, dečko bez poroka što je mene navelo da posumnjam da ima narcisoidni poremećaj ličnosti pored šizofrenije. Jednom se posrao po sred kupatila. Bio je jedan što je pričao samo na engleskom i psovao doktore na engleskom i stalno pričao kako je amerikanac. Bio je jedan što je tvrdio da je pilot i da ima preko 3000 letova iza sebe. Bio je jedan što je pričao kako mu je FBI priključio mozak na akumulator i tako pročitao njegove misli. Bio je jedan što je lupao glavu od rešetke od prozora i podizao bolničke krevete. Kada sedi nije mogao a da ne cupka nogama sto na sat. Bio je jedan što je verovao u Hegelovu filozofiju i stalno imao smešak na licu. Nikada ga nisam video da se ne smeje. Inače hrana u Lazi je dobra. Jelo se oslić sa kukuruzom. Jela se šnicla sa pireom. Jela se jaja sa kobasicom. Gibanica sa jogurtom. Mesni narezak. Špagete bolonjeze. Spanać i faširana šnicla itd. Obroci su obilni jer lekovi povećavaju apetit. Prostor je relativno mali. Sobe za pacijente i jedan hodnik dugačak 15 metara. Dnevni boravak 20 kvadrata i trpezarija 10 kvadrata. Soba za medicinske tehnićare i kancelarije doktora koje nama pacijentima nisu bile pristupačne osim kada nas vode na razgovor.

Pitajte sve što vas zanima u vezi Laze Lazarevića i ja ću vam iz mog iskustva dati najbolji odgovor koji mogu.

Mr No

Buduća legenda
Poruka
33.006

Prvo te dovedu u neku kancelariju sa dve doktorke i medicinskim tehničarem visokim 2 metra i širokim metar ( neki su debeli, drugi mišićavi). Ti medinski tehničari služe da biju i tlače i vezuju bolesnike. Te doktorke donose odluku da li si za zadržavanje u bolnici ili nisi. Ako odluče da si za zadržavanje MORAŠ da potpišeš na papiru da si sa time saglasan ili da platiš kauciju u iznosu od 120.000 dinara. To mnogo govori o državi u kojoj živimo jer ko ima da plati on nije bolestan i ne treba mu zadržavanje. Ako odbiješ da potpišeš a nemaš pare da platiš kao moj drug saborac koji je samnom ležao nokautira te gromada od medicinskog tehničara, baci na krevet, veže te i odvede na intenzivnu negu.

Svi moraju da prođu kroz intenzivnu negu prvih nekoliko dana. Ja sam tamo bio tri dana. To je prava ludnica. Tu doktori procenjuju da li si za neko "normalnije" odeljenje na spratu. Tamo sam se svačega nagledao. Vrišti se i dere po ceo dan i celu noć. Biju se i vezuju pacijenti. Jedna devojka moje godište kad je počela da vrišti silovanje silovanje, odmah su je pustili i nisu je vezali. Vladimir moj drugar je bio dole vezan 3 dana u peleni. Nema televizor. Nema tranzistor. Samo prozori i kreveti. Užasno dosadno. Sve pacijente vakcinišu, po mojoj proceni, nekom vakcinom za dezorijentaciju da ne bi mogli da pobegnu. To verujem zato što kad su mene vodili u kancelariju na razgovor sa timom doktora uopšte nisam zapamtio gde se nalazi ta kancelarija ni kojim sam putem išao. Sećam se samo trpezarije i kupatila. U kupatilu koje je i za muškarce i žene nema privatnosti. Tu sam prvi put sam video golo žensko dupe. 3 puta dnevno dolazi tim doktora da te čekira. Pitaju te samo "kako si".
Posle 3 dana prebacili su me na gornje odeljenje. Tu ima televizor u dnevnom boravku. Tu je mirno noću i niko ne bije i ne vezuje pacijente. Tu je bio mali neuhranjeni ciga koji nije umeo da govori. Jednom dok sam čekao u redu za noćnu terapiju štipnuo me je za dupe. Masturbirao je jednom u dnevnom boravku. Kad ga je video moj drug Čeda počeo je da se dere " Ljudi evo ga dečko iz Kuvajta, sad će da dođe njegov keva ima da prosipa pare po podu, spremite se". Svi su se složili da je on iz Kuvajta i zato ne ume da govori srpski. Bio je jedan Peđa koji je stalno kucao na prozor i vikao kako su njegovi KGB snajperisti na položaju i kako će da dođu da nas sve oslobode iz nacističkog koncentracionog logora u kome se nalazimo. Kad mu se stanje pogoršalo, vratili su ga na intenzivnu negu i posle nedelju dana vratio se sa masnicom na oku. Bio je jedan Svetislav koji je vikao na medicinske tehničare "Ne možete ovako da me tretirate, ja sam zvezda". Kada se kupao pevao je pesme jer je mislio da je poznati pevač. Šetao je go po WC i imao je ogroman penis. Voleo je da nam ga pokazuje. Stalno nam je pričao kako je lep, visok, ima veliki penis, inteligentan, dobar, dečko bez poroka što je mene navelo da posumnjam da ima narcisoidni poremećaj ličnosti pored šizofrenije. Jednom se posrao po sred kupatila. Bio je jedan što je pričao samo na engleskom i psovao doktore na engleskom i stalno pričao kako je amerikanac. Bio je jedan što je tvrdio da je pilot i da ima preko 3000 letova iza sebe. Bio je jedan što je pričao kako mu je FBI priključio mozak na akumulator i tako pročitao njegove misli. Bio je jedan što je lupao glavu od rešetke od prozora i podizao bolničke krevete. Kada sedi nije mogao a da ne cupka nogama sto na sat. Bio je jedan što je verovao u Hegelovu filozofiju i stalno imao smešak na licu. Nikada ga nisam video da se ne smeje. Inače hrana u Lazi je dobra. Jelo se oslić sa kukuruzom. Jela se šnicla sa pireom. Jela se jaja sa kobasicom. Gibanica sa jogurtom. Mesni narezak. Špagete bolonjeze. Spanać i faširana šnicla itd. Obroci su obilni jer lekovi povećavaju apetit. Prostor je relativno mali. Sobe za pacijente i jedan hodnik dugačak 15 metara. Soba za medicinske tehnićare i kancelarije doktora koje nama pacijentima nisu bile pristupačne osim kada nas vode na razgovor.

Pitajte sve što vas zanima u vezi Laze Lazarevića i ja ću vam iz mog iskustva dati najbolji odgovor koji mogu.
:lol:

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.642
To ti je kad izgubiš sebe-sebe, um, svoju pamet ne smeš nikad izgubiti.
Laza Lazarević, plemenito ime, i ustanova ljudi koji ne znaju za dušu.
Ono što sam ja jednom prilikom videla je nadničenje, odrađivanje nečega što nema veze sa ljudima, na prijemnom odeljenju su vam neke osobe otupele na sve, sa orlovskim crvenim kanžama, uvek zauzete telefonom, na hitnost ne reaguju-umro neko ne umro-isto im je,
one telefoniraju opušteno, boli ih Đ*ko.
Valjda to tako treba.
Valjda se prema ljudima kojima treba pomoć tako treba odnositi.
Da ih vidi Vučić samo...
Je l' tako pomažeš ljudskom biću?
Sram, sram, sramota.
Svaka čast svim ljudima koji su u svom poslu ispravni, tamo sam samo jednokratno videla kako ljudsko biće može biti neosetljivo na drugo,
koliko čovek drugom čoveku neće da pomogne.

Poslednja izmena:

Moljac64

Elita
Poruka
16.339

Posle 3 dana prebacili su me na gornje odeljenje. Tu ima televizor u dnevnom boravku. Tu je mirno noću i niko ne bije i ne vezuje pacijente. Tu je bio mali neuhranjeni ciga koji nije umeo da govori. Jednom dok sam čekao u redu za noćnu terapiju štipnuo me je za dupe. Masturbirao je jednom u dnevnom boravku. Kad ga je video moj drug Čeda počeo je da se dere " Ljudi evo ga dečko iz Kuvajta, sad će da dođe njegov keva ima da prosipa pare po podu, spremite se". Svi su se složili da je on iz Kuvajta i zato ne ume da govori srpski. Bio je jedan Peđa koji je stalno kucao na prozor i vikao kako su njegovi KGB snajperisti na položaju i kako će da dođu da nas sve oslobode iz nacističkog koncentracionog logora u kome se nalazimo. Kad mu se stanje pogoršalo, vratili su ga na intenzivnu negu i posle nedelju dana vratio se sa masnicom na oku. Bio je jedan Svetislav koji je vikao na medicinske tehničare "Ne možete ovako da me tretirate, ja sam zvezda". Kada se kupao pevao je pesme jer je mislio da je poznati pevač. Šetao je go po WC i imao je ogroman penis. Voleo je da nam ga pokazuje. Stalno nam je pričao kako je lep, visok, ima veliki penis, inteligentan, dobar, dečko bez poroka što je mene navelo da posumnjam da ima narcisoidni poremećaj ličnosti pored šizofrenije. Jednom se posrao po sred kupatila. Bio je jedan što je pričao samo na engleskom i psovao doktore na engleskom i stalno pričao kako je amerikanac. Bio je jedan što je tvrdio da je pilot i da ima preko 3000 letova iza sebe. Bio je jedan što je pričao kako mu je FBI priključio mozak na akumulator i tako pročitao njegove misli. Bio je jedan što je lupao glavu od rešetke od prozora i podizao bolničke krevete. Kada sedi nije mogao a da ne cupka nogama sto na sat. Bio je jedan što je verovao u Hegelovu filozofiju i stalno imao smešak na licu. Nikada ga nisam video da se ne smeje. Inače hrana u Lazi je dobra. Jelo se oslić sa kukuruzom. Jela se šnicla sa pireom. Jela se jaja sa kobasicom. Gibanica sa jogurtom. Mesni narezak. Špagete bolonjeze. Spanać i faširana šnicla itd. Obroci su obilni jer lekovi povećavaju apetit. Prostor je relativno mali. Sobe za pacijente i jedan hodnik dugačak 15 metara. Dnevni boravak 20 kvadrata i trpezarija 10 kvadrata. Soba za medicinske tehnićare i kancelarije doktora koje nama pacijentima nisu bile pristupačne osim kada nas vode na razgovor.

samo da ti kazem, da neko kaze i prica ovo sto si ti rekao trebaju ne mudda nego MUDERANJA a ti ih imas. svaka ti cast na hrabrosti! ziv bio 1000 godina.

Augustus

Zainteresovan član
Poruka
235
samo da ti kazem, da neko kaze i prica ovo sto si ti rekao trebaju ne mudda nego MUDERANJA a ti ih imas. svaka ti cast na hrabrosti! ziv bio 1000 godina.
Što misliš da trebaju muda. Šta me briga šta će da misle ljudi na forumu koje ni ne poznajem. Ljudima koje poznajem nisam ni pričao ali eto morao sam negde da se "ispovedim".

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.642
A meni ''svaka čast''?
Iza mene stoji moja velika figura, mogu da budem iskrena do kraja. Mogu da lajem koliko želim, bitno je da nisam nigde slagala. A nisam slagala, opisala sam od reči do reči šta sam videla svojim očima.

Poruka
18.683
Ne dam, ne dam, neću dati, a vi izvolite protiv samog Boga...
Sram vas bilo!
Vučić nije bog.On je štetočina, projektor kriminalnih ideja, defetista, širilac teorija zavere, manipulator, lažov i svašta negativno što se dešava Srbiji. Bilo bi zgodno da malo čvšće stojiš u RL sa obe noge. Baš je dobro što je ovaj lik otvorio temu o Lazi, jer je trenutno cela Srbija Laza a Vučić je projekcija dr Kona.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.