john doe
Veoma poznat
- Poruka
- 14.016
U totalno idiotskoj situaciji koju je smislila ekipa sa Pinka, Nenad Canak je reagovao kako je reagovao. Da li je to dobro ili lose, pitam ja vas.
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/208087/Canak-slomio-prst-na-snimanju-skrivene-kamere
Sta bi ste vi uradili u toj situaciji?
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/208087/Canak-slomio-prst-na-snimanju-skrivene-kamere
Sta bi ste vi uradili u toj situaciji?

jao kad su poizletali ovi sto su sve namestili, cekaj skrivena je kamera u pitanju koci nemoj da ga tuces covece......Ortak se kao suzdrzao i rece mu "Izvini barte ....a Pera lozac dobio polupanu njokalicu......