Kako je propao rokenrol (1989)

Mračne 90-te su kod nas ipak imale i svoju svetlu tačku izrodile su neke vrhunske filmove iz domaće radinosti Mi nismo anđeli,Lepa sela,Rane,Bure baruta,Točkovi itd itd. tu je negde odma posle došao i Bumerang koji je isto urnebesan film kao pečat jednog vremena i ako je izašao negde 2001god
Отворена врата, снимана у најгоре време са минималним буџетом.
Ваљда је то хлеба и игара, радимо на ентузијазам најбоље.
 
Отворена врата, снимана у најгоре време са минималним буџетом.
Ваљда је то хлеба и игара, радимо на ентузијазам најбоље.
to mi se iskreno nikada nije svidelo čak su mi srećni ljudi bili zanimljiviji od otvorenih vrata
 
Nikad nisam skapirao tu seriju do kraja šta ja znam ali ona srećni ljudi je imala gomilu urnebesnih likova tamo koje sam viđao i poznavao ali ako već pričamo o serijama Složna braća je bila neprevaziđena serija u to vreme kad je taj glupi usrani rat i ratna drama bila glavna tema ta seija je bila pravo osveženje
 
Nikad nisam skapirao tu seriju do kraja šta ja znam ali ona srećni ljudi je imala gomilu urnebesnih likova tamo koje sam viđao i poznavao ali ako već pričamo o serijama Složna braća je bila neprevaziđena serija u to vreme kad je taj glupi usrani rat i ratna drama bila glavna tema
Uh...:D
A dobro , kad bi svi imali isti ukus svet bi bio jedno dosadno mesto
 
Nikad nisam skapirao tu seriju do kraja šta ja znam ali ona srećni ljudi je imala gomilu urnebesnih likova tamo koje sam viđao i poznavao ali ako već pričamo o serijama Složna braća je bila neprevaziđena serija u to vreme kad je taj glupi usrani rat i ratna drama bila glavna tema ta seija je bila pravo osveženje
Па ок, различити укуси. Ето, сложну браћу обожавам, ал то је наставак ТЛН. ❤️
 
Али КУЛТНА. 😁

Ал и ствар укуса. Ја волим и британски хумор, многима није то смешно.
И тако...

Ај ова нек буде, због манде 🙁

Boldovala sam zbog tebe haha da napravim foricu jer nije neprimetno kolko volim tu reč :lol: misim ono šta ću kad je nešto stvarno kultno! :zkez:
 
Specifičan humor bio u Otvorenim vratima možda i nije čudno što ne leži baš svima.. Naročito kome su srećni ljudi dobri, pa de cakanu i ekipu s tim mešati uopšte ne ide
Nikad mi nije legla ta serija, možda ako bi je sad pogledao. Iskreno odavno sam gledao baš i to na kriške ima tome 10 ako ne plus god. Isto je bilo i sa složnom braćom pošto su mi legli posle ali baš specifičan humor i tematika koju samo mi ovde možemo razumeti.
 

Back
Top