• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako je propao rokenrol (1989)

Menora

Primećen član
Poruka
701
Koje su vaše omiljene scene iz Kako je propao rokenrol? Koja priča vam je omiljena? Da li volite Zelenog Zuba i delite li s njim omiljenu hranu(sarmu i knedle)? 😄
Po meni ovo je jedan od najpodcenjenijih domaćih filmova. Makar ovi mlađi ne znaju za ovaj film, sreća imam dobre roditelje😄
Zeleni zub prezire slavu, daj babo glavu

Sve tri price volim ali Zeleni zub mi na prvom mestu.

Menora

Primećen član
Poruka
701
Najbolja mi je prva priča (Od izvora 2 putića), a najjača scena je:
"Ko vidi nindžino lice i priča o tome umreće u najstrašnijim mukama!"
"Ćuti bre Koma nemo da te udavim u šolju!"
Takođe i "Zeleni zube kaži dragička! Super Ridža je opet tu! Pametniji sam nego ikad, preći me nećeš više nikad!"

Nekada smo u Beogradu konduktere zvali ridza ili ridzovani. Sari Beograd Tasmajdanski park.
A ovo Kojino dizanje obrve je bilo legendarno, kao i sve uostalom..

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
9.412

Nekada smo u Beogradu konduktere zvali ridza ili ridzovani. Sari Beograd Tasmajdanski park.
A ovo Kojino dizanje obrve je bilo legendarno, kao i sve uostalom..

E ti kad pogledas ovo je vec Hip Hop jer tu je repovanje i tu je i DJ-ing i skrecevi i klasicni Boop-Bap dvotaktni beat koji je bio karakteristican za to vreme (posebno Nju Jork i Istocnu obalu).

Ja mislim da ni oni sami nisu bili svesni da ova stvar koju izvode nije R'n'R vec Hip Hop jer maltene tad krajem 80-ih kada je ovaj film i snimljen maltene niko nije ni znao ovde sta je Hip Hop (iako su i tad vec postoji neki reperi kao Badvajzer recimo i nesto malo drugih koji su bili ono totalni underground i koji su bili tek nekakvi demo bendovi i niko nije umeo da definise niti je imao pojma koja je to zapravo vrsta muzike koju oni rade).

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.