Quantcast

Kako je prekinut prenos sletanja na Mesec 1971.?

Schrodinger

Domaćin
Poruka
3.823
.Sve sto je covek rekao,procitao sam to isto u "Kuriru".Cim tamo pise,sve je istina."kurir" jedini pise istine.!
Ne preteruj, znamo da vi ravnozemljasi samo u YT verujete, Kurir ima jake veze sa farmakomafijom. ;)

Drzavno-globusarski mediji tipa RTS su prevarantski, to je sve Vuciceva propaganda, da bi sakrio da je lopov i izdajnik.

Inace ako hoces neke novine u kojima moze da se nadje tekst na bilo koju zamisljenu temu, onda je to definitivno Blic. Sta god da se ukuca, ima na njihovom sajtu, ne znam kako im uspeva. Valjda su videli priliku u tome sto Trece oko nije mnogo zastupljeno na internetu.

Poslednja izmena:

svakodnevnica

Aktivan član
Poruka
1.579
Gledao sam jednu rusku emisiju gde ruski naucnici demantuju one koji misle da ameri nisu sleteli na mesec. Za svaki razlog imali su konkretan naucni odgovor.
Pogledajte rover kako se krece. Prasina koja nastaje kretanjem pada sporije nego sto je na Zemlji. To govori da je mesto na kome je snimano manjeg gravitacionog ubrzanja. Da su oni snimali lazni video na zemlji prasina bi padala brze.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.