Quantcast

Kako je nastao život na Zemlji ?

InternetExplorer

Domaćin
Poruka
3.642
Bravo, ona ima dokaz koji ne može da dokaže, a na nama je da li da joj verujemo ili ne.

I ovaj primer što si Georgiju dao za sunca, probaj umesto sunca ljubav, da li može da se vidi ili je to čist osećaj koji svako ima subjektivno mišljenje. A svi ćemo se složiti da ona postoji.

Ne znam kako mislis da umesto sunca ubacima ljubav. To je kao da si mi rekao da umesto sunca ubacim suncevu toplotu. A toplota je samo jedna od karakteristika koja opisuje sunce i ne postoji sama od sebe.

Mislim da ovde pravis zamenu teza, zato sto vidimo manifestaciju ljubavi znamo da ljudi postoje. A znamo da ljudi postoje zato smo videli da ljudi ispoljavaju ljubav, pa umemo da prepoznamo obrazac koji smo vec videli.
Bez ljudi ne bi bilo ni ljubavi. Ljubav opisuje ljude, nije nesto sto postoji samo od sebe.

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
14.732
Ne znam kako mislis da umesto sunca ubacima ljubav. To je kao da si mi rekao da umesto sunca ubacim suncevu toplotu. A toplota je samo jedna od karakteristika koja opisuje sunce i ne postoji sama od sebe.

Mislim da ovde pravis zamenu teza, zato sto vidimo manifestaciju ljubavi znamo da ljudi postoje. A znamo da ljudi postoje zato smo videli da ljudi ispoljavaju ljubav, pa umemo da prepoznamo obrazac koji smo vec videli.
Bez ljudi ne bi bilo ni ljubavi. Ljubav opisuje ljude, nije nesto sto postoji samo od sebe.
A da li ljudi postoje i kada ispoljavaju mrznju, :?:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.