Kako je moguce?

Poruka
4.644
Upoznam na chatu devojku, 32 godine, inace lekar po struci, ortoped, koja mi kaze da je njen fetish, da zamislja prljave zidare i (pazi sad ovo) djubretare kako je jebbu!!! Kako neko ko je intelektualac, lekar, i ko se krece i radi sa fakultetski obrazovanim ljudima, da zamislja nesto takvo? I kako neko ove lepote moze to da zeli?

Poslednja izmena od moderatora:
Upoznam na chatu devojku, 32 godine, inace lekar po struci, ortoped, koja mi kaze da je njen fetish, da zamislja prljave zidare i (pazi sad ovo) djubretare kako je jebbu!!! Kako neko ko je intelektualac, lekar, i ko se krece i radi sa fakultetski obrazovanim ljudima, da zamislja nesto takvo? I kako neko ove lepote moze to da zeli?

Баш је слатка. Одмах је кресни. Слажи је да си шљакер из њених фантазија и само напред!

Кад си већ почео са сликом дај објави име и презиме.

Ja sam đubretar bez posla, koji radi kao zidar. Pošalji mi njen broj da joj ispunim fantazie.......

Kad zamišlja kako je hebu kakvi god to nije fetiš već fantazija. Na stranu što kad to pričaš chat nickovima to više nije ni fantazija već loženje istih... samo način da se ubije vreme.

Al ako već forumashi bi da kresnu nešto treba da mi se počisti plac i betonira prilaz, možda i izida par pomoćnih objekata, da se dogovorimo, meni besplatna radna snaga, vi možete da se reklamirate po forumu (staviću vam i slike ako treba) kako ste zidari/đubretari pa vas tamo neka pozove na kafu i šta već ide posle... Mslm, ako vam se ne radi, verovatno ima i neka kojoj su fetiš likovi sa neta, budite što jeste i ne sablažnjavajte se nad onima koji zamišljaju drukčije od vas.

Nisam ni videla sliku... majmune napaćeni, nadam se da će neko tvojoj sestri da otvara ovakve teme i lupeta.
Što je najgore verovatno je neki debeli vozač kamiona uspeo da te naloži :neutral: a u svemu tome ispade žrtva nesrećna cura sa slike.

Back