Quantcast

Kako je moguće da ova devojka skupi milion sbuskrajbera za manje od mesec dana na YouTube?

Mr.Infinity

Iskusan
Poruka
6.513
Kako je moguće da ova devojka skupi milion sbuskrajbera za mese dana na YouTube?

Ako niste znali radi se o Žanel Elijani. Devojka je tada imala samo dva videa u kojima je opisala njen život u kombiju. Devojka jeste lepa, njena priča jeste zanimljiva, ali za mesec dana dobiti milion subskrajbera je naučna fantastika. Jedino što meni pada na um jeste da ie ona proizvod samog jutjuba. Mnogi tvrde slično. Vidi se da je sve legalno i regularno, ali da je čudno i neobično jeste. Šta vi mislite o tome?

MisliM_StvaRnO

Primećen član
Poruka
725
sto bi oni preko bare rekli She's Gone Viral.
Odnosno isplivala je u negde u "most popular" te je to povuklo i ostale drustvene mreze i to je taj bum odjednom.

Mnogi su se proslavili na ovaj nacin.Lana del Rey je bila niko i nista dok joj video za "Video Games" nije odjednom doziveo bum na drustvenim mrezama.Onaj mali J.Biber je doziveo slavu jer mu je majka okacila video snimak kako peva na youtube te isti doziveo bum.

Mr.Infinity

Iskusan
Poruka
6.513
Postoji čitava zajednica tih ljudi koji žive u kamperima i dugo drže kanale, al možda tek poneki ima toliko pratilaca.
Jutjub je postao čudan, lupaju strajkove ljudima koji imaju po 2 mil. pratilaca, a ne krše pravila.
Onda recimo pojavi se ova sa milionom za mesec dana i već viđenim sadržajem.
Imaju i drugi po milion i više subskrajbera, ali su to postigli tek posle godinu dana. Jednostavno mislim da je njen lep izgled i kvalitet njenog videa učinio svoje.

moonja..

Elita
Poruka
19.355
Imaju i drugi po milion i više subskrajbera, ali su to postigli tek posle godinu dana. Jednostavno mislim da je njen lep izgled i kvalitet njenog videa učinio svoje.
Upeglano, kao iskusan jutjuber.
Imam utisak da se forsiraju laki sadržaji, ako neko bistri drušvena pitanja, posebno u Americi, svi su izgledi da će da mu ugase kanal...Ok, dozvoljena je i kupovina pratilaca, ali milon za 1 mes.je baš uspeh.

Mr.Infinity

Iskusan
Poruka
6.513
Upeglano, kao iskusan jutjuber.
Imam utisak da se forsiraju laki sadržaji, ako neko bistri drušvena pitanja, posebno u Americi, svi su izgledi da će da mu ugase kanal...Ok, dozvoljena je i kupovina pratilaca, ali milon je baš uspeh.
Ovo prvo je tačno, a ovo drugo nije. YouTube je zabranio bilo kakvu kupovinu subskrajbera.