• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako je bilo vama u avgustu?

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.570
Avgust 2022. ću pamtiti po sledećem:

1. Posao je ulazio polako u završnu fazu sezone. Bilo ga je i dalje puno, i kao i svake godine u ovo doba jedva sam dočekao da odem na more.

2. More 2022.godine ću pamtiti kao more na kom sam se možda i najmanje kupao u moru, ali je zato more 2022. prošlo nikad brže.
Na moru 2022. sam se prvi put od najranijih dana Osnovne kupao u kupaćim gaćama(I u šorcu ali kupao sam istina samo par dana i u kupaćim gaćama) :lol: Osećaj je bio fantastičan. Mislim da osim što mislim da su mi dobro stajale(kupaće gaće :lol:) da sam na moru 2022.godine bio pun samopuzdanja(khm :lol: ) da sam mogao decu praviti bukvalno svakoj ženi koja mi se imalo učini lepom :)

3. Zdravstveno sam i na moru 2022. imao iste probleme ko i u Novom Sadu, ali se valjda sve reguliše tu gde treba, pa se može reći da sam manje, više bio ok i da mi je Avgust 2022. bio lep

Poslednja izmena:

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.881
el te zvanjo neko na after..? :cool:
Screenshot_20220906-115840_Chrome.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.