Quantcast

kako izvesti sort

Poruka
5.252
na jednom sajtu namenjenom za artikle ne postoji abecedno sortiranje po datumu po otpremanju i po downloadu, u pitanju su fejsbuk lajkovi neki artikli imaju npr 6 lajkova a neki 100
e sad, od 500 i nesto stranica da ne proveravam jednu po jednu stranicu i svaki pojedinacni artikal da gledam koji ima najvise lajkova, kako da sortiram da mi se stranica prikazuje po najvise fb lajkova?

bmaxa

Iskusan
Poruka
6.094
Znas kako ja sam tako pravio app za nekog za skidanje podataka sa banjalucke berze, preko web strane. Znaci i ovo je nesto slicno tome.
Treba skinuti stranu parsirati i povuci podatke te prikazati u app. Jel sad jasnije sta treba? Imas jezike gde je taj posao laksi eto i taj visual basic,
al treba neko to da ti uradi...

Poruka
5.252
Znas kako ja sam tako pravio app za nekog za skidanje podataka sa banjalucke berze, preko web strane. Znaci i ovo je nesto slicno tome.
Treba skinuti stranu parsirati i povuci podatke te prikazati u app. Jel sad jasnije sta treba? Imas jezike gde je taj posao laksi eto i taj visual basic,
al treba neko to da ti uradi...
koju aplikaciju da instaliram za sortiranje?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.