Kako izgubiti svo salo za 3 sata

pivosok

Buduća legenda
Poruka
26.396
Pogledaj te ove dve sitne cinjenice

The picture reproduced on these pages is of Fikret Alic, a Bosnian Muslim, emaciated and stripped to the waist, apparently imprisoned behind a barbed wire fence in a Bosnian Serb camp at Trnopolje. It was taken from a videotape shot on 5 August 1992 by an award-winning British television team, led by Penny Marshall (ITN) with her cameraman Jeremy Irvin, accompanied by Ian Williams (Channel 4) and the reporter Ed Vulliamy from the Guardian newspaper.

Fikret Alic je znaci snimat 5 avgusta u 'koncentracionom logoru '
A po svom priznanju bio je u logoru od 5.avgusta od 14 avgusta
Pogledajte ovaj snimak gde on to izjavljuje
Ta informacija o njegovom boravku u logoru nalazi se na 5 minuta i 22 sekunde videa . On sam kaze da je bio od 5.8 do 14 .8, a sam snimak koji je obisao svet(pregladneli bosnjo) je nastao toga dana. Znaci prepolovio se u par sati

Evo vidite kako se mrsa kod Srba za samo par sati . Dodjete rano ujutru u RS kamp za mrsavljenje ovakvi
6-fat-man.jpg


a za samo par sati ste ovakvi

time-serb.jpg

Jes ba moramo ovo reklamirat na BBC i CNN . Imali bi ogromne prihode od masnog turizma
 
Pogledaj te ove dve sitne cinjenice

The picture reproduced on these pages is of Fikret Alic, a Bosnian Muslim, emaciated and stripped to the waist, apparently imprisoned behind a barbed wire fence in a Bosnian Serb camp at Trnopolje. It was taken from a videotape shot on 5 August 1992 by an award-winning British television team, led by Penny Marshall (ITN) with her cameraman Jeremy Irvin, accompanied by Ian Williams (Channel 4) and the reporter Ed Vulliamy from the Guardian newspaper.

Fikret Alic je znaci snimat 5 avgusta u 'koncentracionom logoru '
A po svom priznanju bio je u logoru od 5.avgusta od 14 avgusta
Pogledajte ovaj snimak gde on to izjavljuje
Ta informacija o njegovom boravku u logoru nalazi se na 5 minuta i 22 sekunde videa . On sam kaze da je bio od 5.8 do 14 .8, a sam snimak koji je obisao svet(pregladneli bosnjo) je nastao toga dana. Znaci prepolovio se u par sati

Evo vidite kako se mrsa kod Srba za samo par sati . Dodjete rano ujutru u RS kamp za mrsavljenje ovakvi
6-fat-man.jpg


a za samo par sati ste ovakvi

time-serb.jpg

Jes ba moramo ovo reklamirat na BBC i CNN . Imali bi ogromne prihode od masnog turizma
Meni muka od ovih belosvetskih robijasa koji su uspeli da prevare retardiran svet ovim snimkom.Svaki,prosecne inteligencije videce da nema govora o logoru,da se covek smeje,da je vrucincina i da su zato bez kosulja,da je snimatelj bio u zici a ljudi napolju okupljeni,da je samo zlotvor smislio ovu namestaljku :bljak::bljak::bljak:
Frankestajn Alija je debelo platio za ovakve namestaljke,kao i namestaljke Markale,Srebrenica....:evil::evil::evil:

A,Fikret u ruci drzi kosulju-lepo se vidi!Samo ne treba izigravati retarda!
 
Meni muka od ovih belosvetskih robijasa koji su uspeli da prevare retardiran svet ovim snimkom.Svaki,prosecne inteligencije videce da nema govora o logoru,da se covek smeje,da je vrucincina i da su zato bez kosulja,da je snimatelj bio u zici a ljudi napolju okupljeni,da je samo zlotvor smislio ovu namestaljku :bljak::bljak::bljak:
Frankestajn Alija je debelo platio za ovakve namestaljke,kao i namestaljke Markale,Srebrenica....:evil::evil::evil:

A,Fikret u ruci drzi kosulju-lepo se vidi!Samo ne treba izigravati retarda!

Covek je slikat isti dan kad je dosao u logor,znaci bio je u tom stanju . Ja imam druga koji je nemacki jevrejin i koji je isto tako mrsav. To ne znaci da ga nemci drze u logoru . Da je slikano desetak ljudi svi kost i koza pa da se i poveruje ovako prava glupost
 
Занимљиво је то Шеки је у Хагу пио само воду 30 дана смршао је једва 8 килограма а овај смршао 50 кила за 10 дана! Да су га хебали сваки дан толико не би смршао толико!
 
Занимљиво је то Шеки је у Хагу пио само воду 30 дана смршао је једва 8 килограма а овај смршао 50 кила за 10 дана! Да су га хебали сваки дан толико не би смршао толико!

Nisi razumeo tv ekipe su ga snimale istog dana kad je dosao . Bio je par sati u logoru , znaci neka jaka dijeta
 
Šeki je sav u mišićima, to je razlog. :rotf:

A bitno je da se ovde vidi da je montaža, dok je na onome "Srijem Hrvatskoj" jasno da nema montaže iako se u nekoliko navrata snimak prekida u pola reči onog voditelja, a snimak aplauza se ponavlja u nedogled. :lol:
Joj Srbijo i Bogu si teška.
 
Šeki je sav u mišićima, to je razlog. :rotf:

A bitno je da se ovde vidi da je montaža, dok je na onome "Srijem Hrvatskoj" jasno da nema montaže iako se u nekoliko navrata snimak prekida u pola reči onog voditelja, a snimak aplauza se ponavlja u nedogled. :lol:
Joj Srbijo i Bogu si teška.
Niko nije rekao da se radi o montazi . Covek je snimljen isti dan kad je dosao u logor ,pa ti kao ekspert bi mogao da pojasnis kako je moguce smrsati enormno u roku od par sati
 

Back
Top