Kako izgleda loša veza?

Marko_smt

Primećen član
Poruka
946
Losa veza je:
Kad partneri ne podrzavaju jedno drugo i madju njima postoji takmicarski duh i kad, umesto da zajedno grade, svaka strana gleda sebe i svoj interes. Izgubi se osecaj za zajednistvo.
Kad nema postovanja i svaki se razgovor svodi na sarkazam i kritike. Toksicna komunikacija.
Kad se izgubi poverenje, ako ga je uopste i bilo. Kad jedan od partnera ima potrebu da kontrolise sve u toj vezi. Drzi uzde, sto bi se reklo.
Kad se stalno izmisljaju lazi o tome gde se nalazite, sa kim se sastajete zato sto izbegavate da provodite vreme zajedno ili se plasite kako ce partner reagovati kad mu se kaze istina.
Kad se oseca tenzija i stalno ste pod stresom.
Kad se zanemaruju potrebe partnera pa se udovoljava samo sebi.
I ono najbitnije, proizvod svega toga je los seks.
Mozda se neko i ne slozi sa mnom i mnogi kazu da se veza raspada zbog loseg seksa sto je po meni totalno netacno. Ljudi se prvo udalje mentalno pa onda i fizicki.
Proživeo sam ovo i raskid je bio pravi blagodet.

blablablahh

Primećen član
Poruka
762
Alejandro Jodorowsky Art GIF by Endless Poetry

Aska bez vuka

Zainteresovan član
Poruka
195
Lečila sam 46ogodišnjeg maminog sina sa izmišljenim bolestima (mama lekar u penziji, i onda da bi sina večno vezala uz svoje skute, izmišljala da on ima kojekakve bolesti, pa čak i da ga truju, ne bi li mu konstantno ona kao lekar bila neophodna). Vodala sam ga po laboratorijama i klinikama, a mama po kvantnim bionenergetičarima i bosanskim piramidašima, e da, mama je čak i zvala iz inostranstva laboratoriju da traži vezu da se na njegov uzorak gomneta obrati posebna pažnja tokom analiziranja. Ne zezam se.
Znam da niste zaista želeli da vam ovo ispričam ali ko vas šiša, eto vam sad, čisto da budemo jasni odakle mi traume. I na sve to, dok ja čekam ispred ordinacije nakon spontanog pobačaja pri kojem sam izgubila njeno prvo i jedino unuče, ona zove da pita gde sam, i nakon što joj kažem gde sam, ona pita da li se sin pokakio taj dan u bočicu.
Ako neko ima da nadmaši moju nažalost istinitu priču, evo izazivam ga.

sukleta

Ističe se
Banovan
Poruka
2.760
Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.