Gedeon
Elita
- Poruka
- 19.997
Snimak "dvorane kraljevstva" i jednogodišnjeg pričešća na kojem se niko ne pričešćuje. Definitivno vanzemaljci u hrišćanskom svetu:
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
тебе суботари и јеховци треба да плаћају
И шта је проблем?Snimak "dvorane kraljevstva" i jednogodišnjeg pričešća na kojem se niko ne pričešćuje. Definitivno vanzemaljci u hrišćanskom svetu:
on to iz ljubavi i zadovoljstvaтебе суботари и јеховци треба да плаћају
Niko se ne pričešćuje. Samo 144.000 ide u raj. Van pameti sve.И шта је проблем?
Tako je prema Bibliji.Niko se ne pričešćuje. Samo 144.000 ide u raj. Van pameti sve.
To je vaše umivanje iz 20. veka. Gospod Isus Hrist nudi spasenje svima. Raj, raj, raj.Tako je prema Bibliji.
144000 idu na nebo i oni uzimaju simbole.
Van pameti je sto crkva radi
Па где ће осталих пар милеона Јахве-сведока?Tako je prema Bibliji.
144000 idu na nebo i oni uzimaju simbole.
Van pameti je sto crkva radi
144 иљаде су духовна класа, они постају анђели.Па где ће осталих пар милеона Јахве-сведока?
Зар ће и они бити уништени, ван 144 000 спасених?
Oni će u antihristov zemaljski raj.Па где ће осталих пар милеона Јахве-сведока?
Зар ће и они бити уништени, ван 144 000 спасених?
Питање је боље, где ће православци?Oni će u antihristov zemaljski raj.
Da bi se spasio moraš 1. biti kršten i 2. kako si verovao i živeo tako će ti biti. Prosto ko pasulj. Da li si ljubio Gospoda i držao zapovesti Njegove. Držanje zapovesti Gospodnjih je normalno stanje čoveka. Greh je nenormalno stanje čoveka.Питање је боље, где ће православци?
Значи, сви иду у рај, и 144 000 првокласних и НН број анђеликих?144 иљаде су духовна класа, они постају анђели.
Остали иду у рај.
Lucifer likuje jer sva ta kompanija ide njemu.Значи, сви иду у рај, и 144 000 првокласних и НН број анђеликих?
Опет клање са логиком, али добро, то је ЈС алогична вера
Прави у рај, а лажни са свим ЈС у пакао...Питање је боље, где ће православци?
U raj neće samo pravoslavni već i ostali kršteni hrišćani koji ljube Gospoda i drže zapovesti Njegove. Jehovini svedoci ne priznaju Gospoda Isusa Hrista za boga. Ne priznaju samog Jehovu tj. Svetu Trojicu. Pominju ime Božje uzaludno.Прави у рај, а лажни са свим ЈС у пакао...
Sreća pa se ti ništa ne pitaš.U raj neće samo pravoslavni već i ostali kršteni hrišćani koji ljube Gospoda i drže zapovesti Njegove. Jehovini svedoci ne priznaju Gospoda Isusa Hrista za boga. Ne priznaju samog Jehovu tj. Svetu Trojicu. Pominju ime Božje uzaludno.
A koga se pita? Ekipu na adresi:Sreća pa se ti ništa ne pitaš.
Pita se onaj sa nebesa...pogrešnu si adresu naveo.A koga se pita? Ekipu na adresi:
Adresa: 1 Kings Drive, Warwick, NY 10987, USA
Bog je namenio Zemlju ljudima da na njoj zive vecno.Па где ће осталих пар милеона Јахве-сведока?
Зар ће и они бити уништени, ван 144 000 спасених?
Navikli prizemno da gledajuPita se onaj sa nebesa...pogrešnu si adresu naveo.
Isus Hrist nije Bog nego vi navikli na jeresiU raj neće samo pravoslavni već i ostali kršteni hrišćani koji ljube Gospoda i drže zapovesti Njegove. Jehovini svedoci ne priznaju Gospoda Isusa Hrista za boga. Ne priznaju samog Jehovu tj. Svetu Trojicu. Pominju ime Božje uzaludno.
Питам те за рај?Bog je namenio Zemlju ljudima da na njoj zive vecno.
Vecina dobija vecni zivot na Zemlji.
Немој само ти о јересима да причаш...Isus Hrist nije Bog nego vi navikli na jeresi