Kako izgleda auto koji je dizajnirala žena?

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
207.963
Verovali ili ne - ovako:

1590067222181.png

1590067276461.png


O, da, skroz sam ozbiljan, Hondu NSX je dizajnirala Mišel Kristensen, dama na ovoj slici:

Christensen-honda-nsx-red-2016.jpg


Znači posle svih Bertonea, Pininfarina i ostalih lep i moćan auto može da stvori i žena. Da li vam se sviđa? Mislim auto. A i ona. Ili oboje? :D
 
Verovali ili ne - ovako:

Pogledajte prilog 700971
Pogledajte prilog 700972

O, da, skroz sam ozbiljan, Hondu NSX je dizajnirala Mišel Kristensen, dama na ovoj slici:

Christensen-honda-nsx-red-2016.jpg


Znači posle svih Bertonea, Pininfarina i ostalih lep i moćan auto može da stvori i žena. Da li vam se sviđa? Mislim auto. A i ona. Ili oboje? :D
Vidi se odma da koristi veoma specifican kompijuterski softver koji joj sluzi za izradu auta, mora da joj neko pomoga`
 
Супер ауто и супер риба. Оба недостижни за огромну већину.
А ауто је Acura што је посебан, луксузни бренд Хонде, исто као што је Lexus Тојотин или Infiniti од Нисана.
Pa nije li Acura jednostavno ime pod kojim se Honda prodaje u sjevernoj Americi, kao sto se Opel u Velikoj Britaniji prodaje pod nazivom Vauxhall?
Ili sam ja nesto pobrkao?
Nije iskljuceno da jesam, o autima znam jedino ono sto je bilo u Gran Tourismu.
 
Pa nije li Acura jednostavno ime pod kojim se Honda prodaje u sjevernoj Americi, kao sto je Opel u Velikoj Britaniji prodaje pod nazivom Vauxhall?
Ili sam ja nesto pobrkao?
Не. Хонда је Хонда а за Акјуру се зна да је луксуз. Оба се продају на западу
 
Pa nije li Acura jednostavno ime pod kojim se Honda prodaje u sjevernoj Americi, kao sto se Opel u Velikoj Britaniji prodaje pod nazivom Vauxhall?
Ili sam ja nesto pobrkao?
Nije iskljuceno da jesam, o autima znam jedino ono sto je bilo u Gran Tourismu.
У Северној Америци су Honda i Acura два бренда. Сада читам да се тај ауто продаје свуд у свету као Honda NSX осим у Америци, Канади и Кини где је Acura NSX . Оба се праве у Америци. Постоје мале разлике, најочигледнији су фарови, а ту су још неке ситнице које разна тржишта диктирају. Иначе, цена је оd $160000 америчких па на горе у зависности колико извољеваш.

motor 3.5L, v6, 573 konja, automatic 9 brzina...

acura-honda.jpg
 

Back
Top