Kako izbeći rukovanje?

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
Zene, savet molim vas, radim na novom poslu u kancu nas 20, i ljudi kad dolaze i odlaze se pozdravljaju rukuju sa svima, odvratno mi je to potpuno jer ne samo da se pipam po licu ceo dan, vec sedim tu znoje mi se ruke za tastaturom...pakao. Probao sam facijalnu ekspresiju da se ne osmehujem kad se rukujem, al ne vredi ne citaju, probao sam fist bump, ono pesnicom pozdrav al i to ne provaljuju i dalje bi da mi overe il da se rukuju. Kako da objasnim ljudima da ne zelim da pipam ruke na poslu a da ne budem debilan?
 
Zene, savet molim vas, radim na novom poslu u kancu nas 20, i ljudi kad dolaze i odlaze se pozdravljaju rukuju sa svima, odvratno mi je to potpuno jer ne samo da se pipam po licu ceo dan, vec sedim tu znoje mi se ruke za tastaturom...pakao. Probao sam facijalnu ekspresiju da se ne osmehujem kad se rukujem, al ne vredi ne citaju, probao sam fist bump, ono pesnicom pozdrav al i to ne provaljuju i dalje bi da mi overe il da se rukuju. Kako da objasnim ljudima da ne zelim da pipam ruke na poslu a da ne budem debilan?
kreni da ih grlis kad ti pruzaju ruku..da vidis kako ce prestati :D
 
Zene, savet molim vas, radim na novom poslu u kancu nas 20, i ljudi kad dolaze i odlaze se pozdravljaju rukuju sa svima, odvratno mi je to potpuno jer ne samo da se pipam po licu ceo dan, vec sedim tu znoje mi se ruke za tastaturom...pakao. Probao sam facijalnu ekspresiju da se ne osmehujem kad se rukujem, al ne vredi ne citaju, probao sam fist bump, ono pesnicom pozdrav al i to ne provaljuju i dalje bi da mi overe il da se rukuju. Kako da objasnim ljudima da ne zelim da pipam ruke na poslu a da ne budem debilan?
Kaži da imaš alergiju na tudje znojave ruke.
 
Zene, savet molim vas, radim na novom poslu u kancu nas 20, i ljudi kad dolaze i odlaze se pozdravljaju rukuju sa svima, odvratno mi je to potpuno jer ne samo da se pipam po licu ceo dan, vec sedim tu znoje mi se ruke za tastaturom...pakao. Probao sam facijalnu ekspresiju da se ne osmehujem kad se rukujem, al ne vredi ne citaju, probao sam fist bump, ono pesnicom pozdrav al i to ne provaljuju i dalje bi da mi overe il da se rukuju. Kako da objasnim ljudima da ne zelim da pipam ruke na poslu a da ne budem debilan?
Prestani da razmisljas o tome i da dramis!
Posto s tim ljudima sedis, znaci poznajete se, dovoljno je da jasno izneses svoj stav da ne zelis da se rukujes i svi ce te pozdravljati sa mah, mah...
:cao:
Znaci kad ti neko pridje sa pruzenom rukom
Ljubazno se nasmejes i kazes, izvini izbegavam rukovanje..pozdrav i to je to.
Ako nekog ne uspes da izbegnes.
Gel za suvo pranje ruku i dezinfekciju i sve 5.
Samo ne panici!!!
 
Ok ne debilan, al da ne strcim, kao vidi ga ovaj odvise fin da bi se rukovao sa nama. I ok preterujem niko tu ne bi pravio dramu sve i da kazem e necu da se rukujem, ali nije najpametnije resenje za novo poslovno okruzenje. Bukvalno izlazim iz toaleta mokre mi ruke jer su peskiri tu od bombardovanja verovatno, i onako samo otresem ruke i obrisem o sebe, i covek izlazi iz kanca i pruza ruku, ja kao mokre su mi ruke, ma nema veze opusteno i hvata me da se rukuje...
 
Ok ne debilan, al da ne strcim, kao vidi ga ovaj odvise fin da bi se rukovao sa nama. I ok preterujem niko tu ne bi pravio dramu sve i da kazem e necu da se rukujem, ali nije najpametnije resenje za novo poslovno okruzenje. Bukvalno izlazim iz toaleta mokre mi ruke jer su peskiri tu od bombardovanja verovatno, i onako samo otresem ruke i obrisem o sebe, i covek izlazi iz kanca i pruza ruku, ja kao mokre su mi ruke, ma nema veze opusteno i hvata me da se rukuje...
Kod na se retko rukuju, a od korone je to prestalo skroz, osim ako je sastanak, poslovni saradnici spolja i to.
I niko se nije ljutio kad je bio udarni talas korone i niko nije hteo da se rukuje. Tako da ne vidim problem.

Ja se nisam rukovala svakako sa vecinom muskaraca, jer znam da vecina nisu prali ruke kad idu u WC. O tome su nas obavestavali muskarci koji peru ruke.
(ova informacija tebi ne pomaze nikako:lol:)
 
Баш ми је бзвз руковати се са људима које свакодневно срећеш. Не волим ни она цмакања са другарицама.
Али да се рукујем могу са сваким, па људи смо. Брате, љубимци некима олижу целу фацу а не могу да пруже руку другом човеку.
 
Zašto je potrebno rukovanje? Od kad je to postalo obavezno, zar nije dovoljno reći cao, zdravo i to je to. Ne volim da pružam ruku svakom posebno od kad je počela korona, i bez rukovanja sam je zapatila sad posto znam kakva moze biti i koliko je teška kliknem glavom i dosta. Ko želi može slobodno da se ljuti ja tu ne mogu ništa.
 
Zene, savet molim vas, radim na novom poslu u kancu nas 20, i ljudi kad dolaze i odlaze se pozdravljaju rukuju sa svima, odvratno mi je to potpuno jer ne samo da se pipam po licu ceo dan, vec sedim tu znoje mi se ruke za tastaturom...pakao. Probao sam facijalnu ekspresiju da se ne osmehujem kad se rukujem, al ne vredi ne citaju, probao sam fist bump, ono pesnicom pozdrav al i to ne provaljuju i dalje bi da mi overe il da se rukuju. Kako da objasnim ljudima da ne zelim da pipam ruke na poslu a da ne budem debilan?

Možda da se našminkaš pa ćeš prestati da se pipaš po licu po ceo dan. Znaš ti kako je ženama, nigde ne smeš da pipneš, em puder, em karmin, em maskara...ako se pipaš za par sati izgledaš ko klovn. Znači da je sve stvar navike.
 
Zene, savet molim vas, radim na novom poslu u kancu nas 20, i ljudi kad dolaze i odlaze se pozdravljaju rukuju sa svima, odvratno mi je to potpuno jer ne samo da se pipam po licu ceo dan, vec sedim tu znoje mi se ruke za tastaturom...pakao. Probao sam facijalnu ekspresiju da se ne osmehujem kad se rukujem, al ne vredi ne citaju, probao sam fist bump, ono pesnicom pozdrav al i to ne provaljuju i dalje bi da mi overe il da se rukuju. Kako da objasnim ljudima da ne zelim da pipam ruke na poslu a da ne budem debilan?
kazes, izivinjavam se, od korone se vise ne rukujem. uz najsladji osmeh.
smatrace da si cudan, 5 min.
 
dodji ranije 5-10 min sedi i radi...ne verujem da ce bas prilaziti da se rukuju ako im delujes zauzeto...mozda ce se odviknuti...
mada sam ja odavno svojima rekla da ne volim da se pipam, grlim i ljubim...svako zna i postuje...
tako da bih na tvom mesto opusteno rekla da ti ne prija to svakodnevno rukovanje...
 

Back
Top