Kako izabrati decka?

A kako razlikuješ one koji bi samo da umoče od onih koji bi da umoče i koji zadovoljavaju tvoje potrebe?
Pa rekoh vec,al ok da ukratko ponovim.Ja uvek biram decka iz neke friend zone,ne mora ni da bude drug,al de se tu mota oko mene neko vreme,da ga malo upoznam ko je,sta je,kakav je.
Meni se nikada ne zuri sa tim,uzivam u tom upoznavanju.Do sada nikada nisam pogresila,meni su takvi momci odgovarali,koji su mi ujedno i najbolji drugovi i momci,sa kojima mogu satima pricati,zajebavati se,uzivati,koji su mi podrska,kojima sam bitna,koji me postuju kao i ja njih.
Stvar je ko sta zeli u vezi i sta mu je bitno,nije stvar rasprave vec ukusa.
 
Pa rekoh vec,al ok da ukratko ponovim.Ja uvek biram decka iz neke friend zone,ne mora ni da bude drug,al de se tu mota oko mene neko vreme,da ga malo upoznam ko je,sta je,kakav je.
Meni se nikada ne zuri sa tim,uzivam u tom upoznavanju.Do sada nikada nisam pogresila,meni su takvi momci odgovarali,koji su mi ujedno i najbolji drugovi i momci,sa kojima mogu satima pricati,zajebavati se,uzivati,koji su mi podrska,kojima sam bitna,koji me postuju kao i ja njih.
Stvar je ko sta zeli u vezi i sta mu je bitno,nije stvar rasprave vec ukusa.
Članovi partije .HAHAHA.
 
Pa rekoh vec,al ok da ukratko ponovim.Ja uvek biram decka iz neke friend zone,ne mora ni da bude drug,al de se tu mota oko mene neko vreme,da ga malo upoznam ko je,sta je,kakav je.
Meni se nikada ne zuri sa tim,uzivam u tom upoznavanju.Do sada nikada nisam pogresila,meni su takvi momci odgovarali,koji su mi ujedno i najbolji drugovi i momci,sa kojima mogu satima pricati,zajebavati se,uzivati,koji su mi podrska,kojima sam bitna,koji me postuju kao i ja njih.
Stvar je ko sta zeli u vezi i sta mu je bitno,nije stvar rasprave vec ukusa.

Aha.:think:
Da zaključim. Svi momci koji nisu u tvojoj kako ti kažeš "friend zone" su oni koji bi samo da umoče. Klanovski sistem je čudo. A zamisli samo da ti je "friend zone" cela država.:cool:
Gde bi ti kraj bio.
 
Aha.:think:
Da zaključim. Svi momci koji nisu u tvojoj kako ti kažeš "friend zone" su oni koji bi samo da umoče. Klanovski sistem je čudo. A zamisli samo da ti je "friend zone" cela država.:cool:
Gde bi ti kraj bio.
Ja to nisam rekla,nemam problema sa muskracima,ne smatram ih nekim zlom,ne smatram ni da je lose da neko hoce da umoci,sve je to za ljude.
Mozda nismo isto godiste ili sta god pa me ne razumes.Nije ni bitno.
 
Ja to nisam rekla,nemam problema sa muskracima,ne smatram ih nekim zlom,ne smatram ni da je lose da neko hoce da umoci,sve je to za ljude.
Mozda nismo isto godiste ili sta god pa me ne razumes.Nije ni bitno.

Ovo sa godištem je još zanimljivije. Odnosno, pored predrasude iz prethodnog tvog posta, navela si još jednu predrasudu. Ali, kao što reče: "Stvar je ko sta zeli u vezi i sta mu je bitno,nije stvar rasprave vec ukusa."
 
Ovo sa godištem je još zanimljivije. Odnosno, pored predrasude iz prethodnog tvog posta, navela si još jednu predrasudu. Ali, kao što reče: "Stvar je ko sta zeli u vezi i sta mu je bitno,nije stvar rasprave vec ukusa."
Nije predrasuda vec veca verovatnoca da ces shvatiti sta sam zelela da kazem ukoliko smo slicno godiste.
Moze se nesto razumeti iako se neko ne slaze sa tim.
U kom univerzumu mozes imati celu drzavu partiju kao drugove?
Valjda su to ljudi bliski tebi sa kojima volis da provodis vreme,a njih nema puno,niti moze bilo ko da ih ima.
 
Nije predrasuda vec veca verovatnoca da ces shvatiti sta sam zelela da kazem ukoliko smo slicno godiste.
Moze se nesto razumeti iako se neko ne slaze sa tim.
U kom univerzumu mozes imati celu drzavu partiju kao drugove?
Valjda su to ljudi bliski tebi sa kojima volis da provodis vreme,a njih nema puno,niti moze bilo ko da ih ima.

Znam bre to, nego sve ono što si napisala mi izgleda kao da se krećeš u okviru jednog klana da bi našla momka. I nije mi to toliko čudno koliko mi je čudno što smatraš da su svi izvan tvog klana, da se tako izrazim neprijatelji.
 
Ono sto su mi posebno iritantne osobine:stav nepogresiv sam (dddd ok) iz koga dalje proizilazi stav svet treba da se ponasa u skladu sa mojim zivotom/izborima/teznjama (ddd ne).I onda argumentovanje, naucni dokazi ok.Iz cega dalje proizilazi drugi ljudi nisu doboljno dobri.
U stvari su dragoceni dobrodusni, prostodusni ljudi, koje sve ljude prihvataju bez obzira, jer se iz njih oseca ljubav i tek pored takvih ljudi zelis da ucis, da se trudis da budes bolji covek i to bez ijedne reci osude,sugerisanja a nisi cak ni dobio uputstvo kako treba da zivis.
 
Za zene: niste majmuni da vam neko stalno postavlja precku dokle treba da skocite, postavljajte same sebi svoje precke.
Ja bih to nazvao plafon, opipas glavu i skocis koliko mozes, pa ako je nisko prodjes kroz plafon i skocis dalje i vise i tako dok te ne opali plafon da padnes na zemlju. Ustanes, otreses se i vazbas cucnjeve, pa ponovo skocis....i tako,
Ojacaju ti butni misici za borbene zadatke...
 

Back
Top