Quantcast

Kako isterati miša iz kuće

Poruka
23.870
Od juče mi se šeta miš po dnevnoj sobi, krije se ispod kreveta i iza i ispod ormara izađe tako povremeno ali ne znam kako da ga izbacim. Ima l neko ideju kako da ga namim da izađe i kuće bez da ga ubijem (neka živi ...)
Постоје мишоловке са мамцем од сланине, сира, .... које се аутоматски затварају када миш уђе у мишоловку и загризе мамац. Миша не мораш да убијаш већ га удави (потопи заједно са мишоловком у канту са водом).
Тај миш, буди сигуран/на више се неће шетати по твојој кући! А сачекај другог миша и реши га се на исти начин.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.231
Meni je samo lepak radio posao....natapkam na katalog iz neke prodavnice , on prodje, zalepi se , papir gornji ga smota i ostane tako umotan...
Kad hoces da ga pustis, ti biraj, ili po danu pa da ga macka capi ili po kisi pa da se oslobodi posle par sati...

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.477
Meni je samo lepak radio posao....natapkam na katalog iz neke prodavnice , on prodje, zalepi se , papir gornji ga smota i ostane tako umotan...
Kad hoces da ga pustis, ti biraj, ili po danu pa da ga macka capi ili po kisi pa da se oslobodi posle par sati...
ali pricao mi jedan poznanik..ne odvajati ga na "suvo" jer ce ga to bukvalno pocepati..njemu se to desilo..lepak je uzasno jak i deo misa je ostao na lepku a deo u njegovoj ruci.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.231
Ne, mislio sam da sam bio jasan...stavis lepak na katalog, idea , maxi ....da se mis privuce slikom sira , suvog mesa itd itd...
Papir stavis tamo gde si video da prolazi mis....svratice on da proveri sta je to novo...
Kad se smota u papir, ne moze on da zguzva papir, nego ga malo proba da se otrgne, a onda se odvaja prvi list i nista ne moze, cisto da ga brze ubedi da se ne otima..
A onda mozes neograniceno da ga drzis u tom stanju i onda mozete da se gledate dan dva, nece on nikud, a ti mozes da biras vreme kad ces sa sve katalogom da ga izneses napolje, dan , kisa. Kisa ce nakvasiti i lepak i novinu i eto mu slobode...cisto nudim ljudima vise opcija...
Isto vazi i za pacova, obican katalog je dovoljan da ga zadrzi, ma koliko snazan bio , a ovako bi pocepao drvenu ili celicnu zamku..

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.836
Nikad nisam imao te probleme pošto i dok sam bio klinac kući imali smo mačke,a i sad kad više nisam s mojima opet imam mačku i nikad nisam imao miševe po kući...
Moj savet ti je da nabaviš jedno mače i da više nikad nemaš te probleme...Čak i da ga ne uhvati definitivno će ga oterati

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.