Kako iskoristiti inače beskorisnog muškarca?

Ovo jeste karikatura ali mi je ujedno degradiranje i ponižavanje muškaraca , da ne pominjem da ne postoji beskoristan muškarac
Pravda za muškarce:zaljubljena:
Како не постоји? Откуд онда израз Везана врећа?
И за жене и за мушкарце...неко стварно само постоји, дише...и то је све.

Sam naslov je degradirajući bez obzira na pol osobe, tj. degradirajući i za žene, i za muškarce.
Ako nekog muškarca žena smatra beskorisnim, zbog čega je ona uopšte sa njim?!
Neka traži sebi ravnog.
Ako je neko toliko pametan, sposoban, uspešan, zašto je sa osobom koju smatra beskorisnom?
Svojim izborom partnera, svojim stavom i ponašanjem prema partneru govorimo o sebi.
Poenta je prvokacija žena i njihove reakcije, a svakome je jasno da upotrebljivost muškarca zavisi od sposobnosti žene da ga upotrebi.

Како не постоји? Откуд онда израз Везана врећа?
И за жене и за мушкарце...неко стварно само постоји, дише...и то је све.
to što je neko "vezana vreca" ne znaci i da je beskoristan..svako može u odredjenim segmentima života ili posla da bude koristan
koristan je i coban koji cuva ovce na svojoj livadi, ogradjenoj ogradom što znaci da ne mogu same da zbrišu ali on ih cuva, koristan je :)

Poslednja izmena:
to što je neko "vezana vreca" ne znaci i da je beskoristan..svako može u odredjenim sdegmentima života ili posla da bude koristan
koristan je i coban koji cuva ovce na svojoj livadi
И карикатура каже да може...
Сад без зезања...бескорисна особа је у принципу лења, свако има сврху и неке вештине, али ове особе просто не желе да их нађу.

Jel moze moderatorica da odgovori na pitanje umesto sto brise " spam" u kom se pominje ocigledna mizandrija?
Ono da ne bude deriste cija je lopta pa kad nije po njenom ona uzme loptu i prekine igru.
nije isto
Slika u uvodnom postu je saljiva, ja to tako vidim. Moramo malo širine imati. Ne skakati na svaku rečenicu.
jesi li videla drugu sliku zašto su žene beskorisne?
kad cedi mleko iz njene dojke u šoljicu za espreso ili glanca svoju cipelu o njen muf...

mislim ni ovo mi nije neka šala tretirati živu osobu kao predmet ma koliko ta osoba ne ume da se snađe u životu
teško je da bi moglo njeno dupe da služi kao stalak za suncobran ili štapove za golf

nije isto

kad cedi mleko iz njene dojke u šoljicu za espreso ili glanca svoju cipelu o njen muf...

mislim ni ovo mi nije neka šala tretirati živu osobu kao predmet ma koliko ta osoba ne ume da se snađe u životu
teško je da bi moglo njeno dupe da služi kao stalak za suncobran ili štapove za golf
Nisam vidjela. Sad sam ušla i vidim cirkus.

Jok nisam to gledao. Znam gomilu neuspešnih muškaraca koje su žene upotrebile pravilno i održale porodicu i domaćinstvo na idealan način. Neki su čak rukovodioci ženama koje su vrlo sposobne, pa im je lako da usmere rukovodioca šta im treba, a same da se ne izlože. Prosto...
Репризирано безброј пута...и опет сам морала да гуглам...Срећни људи је серија.

nije isto

Kako nije isto? Predmeti su i u jednoj i drugoj slici.

Back