Kako iskoristiti inače beskorisnog muškarca?

Ja sam ovo shvatila kao zezanje. Takvi muškarci i žene ne postoje(valjda).
Ako cemo ozbiljno, postoje. Ali to je relativno. Nekome su beskorisni, a nekome drugom bi bili korisni.
Kao dva dela slagalice - ili su kompatibilni ili nisu :)

Opet, ako cemo ozbijno, ovo moze da se nadoveze malo i na temu koju je otvorila @Paula o ljudima tipa "ne moze" - o onima kojima je prva (a cesto i druga) reakcija na svaki problem "nema tu resenja".

E, po meni bi jedino takav partner/partnerka mogli da se smatraju beskorisnim :)

са обзиром да је комплементарна тема на

https://forum.krstarica.com/forums/muskarci.28/

обрисата

https://forum.krstarica.com/threads/kak-iskoristit-inace-bezkoristne-zene.1002913/

да се закључити да 'жене' имају већи смис'о за хумор ....или не ?!

:think:

@mina68

@tab503

@Ivan

@-Jelena- @Smorisha @milance19
Kao otvarač ove teme mogu da kažem da ona druga slika o beskorisnim ženama, iako nacrtana od istog umetnika a sa obrnutim ulogama, nije na istom nivou kao i ova u ovoj temi. Ona slika o ženama odiše mizoginijom, mržnjom prema ženama i nema ni trunke humora u sebi. Za razliku od ove o muškarcima.

Kao otvarač ove teme mogu da kažem da ona druga slika o beskorisnim ženama, iako nacrtana od istog umetnika a sa obrnutim ulogama, nije na istom nivou kao i ova u ovoj temi. Ona slika o ženama odiše mizoginijom, mržnjom prema ženama i nema ni trunke humora u sebi. Za razliku od ove o muškarcima.
Trepni dvaput ako si otet.

Jel moze moderatorica da odgovori na pitanje umesto sto brise " spam" u kom se pominje ocigledna mizandrija?
Ono da ne bude deriste cija je lopta pa kad nije po njenom ona uzme loptu i prekine igru.
На које питање?
Игра је прекинута јер су почеле претње и вређања, мало да направимо паузу и удахнемо дубоко, не зато што није било по моме.

postavio bi ja fotku da se moze ustedeti na kutlacama jer neke sisama mogu da mesaju supu.

bas sam fin ko postavljac.
Гравитација ради своје кад зађемо у неке године. Мсм, могу ја да се увредим, али имам огледало.
А и саме се шалимо на ту тему.
Проблем није шта се постави, него како и са којом намером постави.

Sam naslov je degradirajući bez obzira na pol osobe, tj. degradirajući i za žene, i za muškarce.
Ako nekog muškarca žena smatra beskorisnim, zbog čega je ona uopšte sa njim?!
Neka traži sebi ravnog.
Ako je neko toliko pametan, sposoban, uspešan, zašto je sa osobom koju smatra beskorisnom?
Svojim izborom partnera, svojim stavom i ponašanjem prema partneru govorimo o sebi.

Back