Kako iseći scenu iz filma i postovati je na youtube?

sta onda ja ovo downloadujem upravo?

Verovatno aplikacija. To je ranije postojalo kao besplatan program uz Windows.


leba ti, pa kako da je pronadju drugi, nisam je nameravao samo za lokalnu upotrebu

To je skinuto sa yt zato što si ti skinuo sa FOX TV, i imalo je njihov logo.
Niko to ne bi skidao i da si stavio 15min jer je to niskobudžetni film.
Uostalom na YT imaju gomile i delova a i celi mnogo poznatiji filmovi pa ih niko ne skida.
 
Чекај, није ми јасно шта те буни: Ако хоћеш да исечеш део неког видеа, идеш лепо на streamable, убациш линк видеа, и ту клизачима ограничиш шта хоћеш. Наравно, испод имаш и траку за минутажу, ако тачно знаш одакле докле да сецкаш.
На streamable можеш да сецкаш и готове видео-клипове. Мада то ради и РеалПлејер.
А за Movie Maker био је најбољи, најлакши, на доњој траци трајање аудио записа, на горњој минутажа колико да ти траје која слика или видео запис...
Све после њега је гњаважа.
 
Verovatno aplikacija. To je ranije postojalo kao besplatan program uz Windows.




To je skinuto sa yt zato što si ti skinuo sa FOX TV, i imalo je njihov logo.
Niko to ne bi skidao i da si stavio 15min jer je to niskobudžetni film.
Uostalom na YT imaju gomile i delova a i celi mnogo poznatiji filmovi pa ih niko ne skida.
Ne znam, ceo film je skinut sa Pirate Baya. Ne znam da li je i do drzave iz koje se emituje.
 
Koliko je sekundi dozvoljeno prikazati, a da ne bude skinuto zbog copyrighta ?
Hoću da radim neke kompilacije pa me zbog toga zanima.
Takodje(da iskoristim ovu temu) kako u jedan fajl integrisati i video i prevod(prostije mi kompliacije praviti sa videa sa već ugradjenim prevodom, nego da se posle dodaje)?
Koliko vidim meni je zabranjeno prikazivanje odmah, imaju neki program koji prepoznaje da li je materijal koji koristis tvoj ili ne...
 
Чекај, није ми јасно шта те буни: Ако хоћеш да исечеш део неког видеа, идеш лепо на streamable, убациш линк видеа, и ту клизачима ограничиш шта хоћеш. Наравно, испод имаш и траку за минутажу, ако тачно знаш одакле докле да сецкаш.
На streamable можеш да сецкаш и готове видео-клипове. Мада то ради и РеалПлејер.
А за Movie Maker био је најбољи, најлакши, на доњој траци трајање аудио записа, на горњој минутажа колико да ти траје која слика или видео запис...
Све после њега је гњаважа.
Da seckam movie makerom sad znam kako, ako nista drugo bar stekoh jednu manju vestinu...
 

Back
Top