Kako instalirati srpski jezik na N70?

Lomnica_city

Domaćin
Poruka
4.560
Prati ono sto sam napisao u drugom postu DO TANCINA i ne bi trebao imati problema,a nemoj da se iznenadis ako ti pise da je flesovanje neuspelo,to se cesto desi na N70 iz nekog razloga,samo ti upali telefon nakon toga i radice,a naravno nije lose da procitas i ostatak teme,pola sata manje-vise nije neko izgubljeno vreme,jer moras da znas sta da radis ako ti se blokira flesovanje,sta ako ne uspe ni da pocne...
Pozdrav 8)

v_slobo

Zainteresovan član
Poruka
133
Nije bitno koju imas masku nego ako oces da ga prebacis u mucic edition onda stavis kod za N70 ME ako hoces standardan softwer stavi kod N70 RM-84.
Male su razlike izmedju obicnog i me sofrwera; u me softveru dobijes dvije teme vise i zakljucano je aplikaciono dugme i ima jos nekih malih sitnica (nema vecih razlika)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.