Ја сам цео живот био искоришћаван, савршена мета за искоришћавање због чега се често свађам са другима јер нећу више да ме људи праве бу*алом, савршено знам колико су људи покварени, и сад треба још добровољно да дам да ме неко искоришћава и то ће бити на моју душевну корист?? Ма најбоље је да умрем или да пустим да ме убију да бих другима нађубрио земљу.