Kako ih nisu upecale?

Predlazem da se otvori nova tema pod nazivom "Manipulacija"
Kontam da ce sa drugih pdfa da se sjate ovde posebno sa filozofije, religije i politike

Moderatori, imacete pune ruke posla
AKo se prima zarada za brisanje postova i odrzavanje reda i mira na pdf, rado se prijavljujem kao strucni saradnik :lol:
Manipulacija sama za sebe je sirok pojam, ali recimo emocionalna ili socijalna manipulacija ovde bi itekako bila zanimljiva tema. Posto su te dve vrste manipulacije itekako povezane u medjuljudskim odnosima, posebno onim ljubavnim. Mislim da bi emotivna manipulacija bila dobar izbor.
 
Kad vidim neke playbojeve od 40+ koji dobro prolaze kod ženskadiije i kresnuli su mali milion ne mogu da se ne zapitam kako ih nisu upecale da stanu na ludi kamen?:malav:
Jel imaju neki proveren recept da podele sa nama koji smo šonjave betice.:ceka:
I za žene slično pitanje. Ima li onih koji su se pokazali neosvojivim tvrđavama?:mrgreen:

za šta recept, kako da budeš omiljen al ne toliko da uspeš da se oženiš :think:
jedan broj ljudi uđe u brak kad bude trudnoća ... doduše pre te trudnoće su i opušteniji ne čuvaju se znači ne smeta im
 
I sa mnom, na početku
:rtfm:
Nismo ti i ja imali sukob,to je bila samo razmena misljenja. :zag:
To je dozvoljena manipulacija, ide u obostranu korist :)
Kako moze bilo koja manipulacija u vezi da bude pozitivna?Ili je to samo nacin da se utesis za nesto sto uradis,pa da uvece lakse zaspis?
Pozitivna manipulacija?To nesto kao bela laz? :rotf:
Znaci kada mu dodamo lep pridev, pojam prestaje da bude ono sto jeste.
Upravo tako....
 
Kad vidim neke playbojeve od 40+ koji dobro prolaze kod ženskadiije i kresnuli su mali milion ne mogu da se ne zapitam kako ih nisu upecale da stanu na ludi kamen?:malav:
Jel imaju neki proveren recept da podele sa nama koji smo šonjave betice.:ceka:
I za žene slično pitanje. Ima li onih koji su se pokazali neosvojivim tvrđavama?:mrgreen:
Koliko znam, emotivna ispunjenost i prebogat emotivni (su)zivot nemaju alternativu. Ali se i dalje mnoge žene pecaju na takve ljude, ali zasto, pitam se samo zasto? :mrgreen:
 
Ne ljuti se, samo su priče o sektama, misticizmu i verovanje da mi neko želi nešto loše (vidim kao paranoju) not my cup of tea.
Samo da ti kažem da sam upoznala PRAVU Vlajnu, baš baš pravu I pitala sam je jel može da mi održi jedan kratak ubrzani kurs vlaške magije, što da ne naučim, leba ne traži... Reko da vidim ako pomogne za ovaj projekat kristofer / heroina
I naljuti se vlajna, ne znam šta joj bi
 
Samo da ti kažem da sam upoznala PRAVU Vlajnu, baš baš pravu I pitala sam je jel može da mi održi jedan kratak ubrzani kurs vlaške magije, što da ne naučim, leba ne traži... Reko da vidim ako pomogne za ovaj projekat kristofer / heroina
I naljuti se vlajna, ne znam šta joj bi
Samo da ti kažem da sam se družila s jednom polu Vlajnom i da je sanjala nešto što joj nisam rekla a desilo se, i onda sam joj rekla ne družimo se više, not my cup of tea. :D
 

Back
Top