Quantcast

Kako ih nisu upecale?

Dodola

Veoma poznat
Poruka
13.599
Stvarno je tako bilo, ali to je slučajnost. :)

Podsvest neka nešto.
Prečesto mi se dešava to, sanjam nešto o desi se posle par dana, a nisam mogla da utičem... Čak se desilo da sam sanjala komšiju vrlo specifično, na određenom mestu kako bos peva. Ispričala ukućanima, posle tri dana je poginuo u saobraćajci na tom mestu i silina udarca ga je izula
Ukućani me zovu psiho.
Nemoj molim te da prestaneš da se družiš sa mnom, kauč, nemoj nemoj

DiscoScience

Poznat
Poruka
9.733
Prečesto mi se dešava to, sanjam nešto o desi se posle par dana, a nisam mogla da utičem... Čak se desilo da sam sanjala komšiju vrlo specifično, na određenom mestu kako bos peva. Ispričala ukućanima, posle tri dana je poginuo u saobraćajci na tom mestu i silina udarca ga je izula
Ukućani me zovu psiho.
Nemoj molim te da prestaneš da se družiš sa mnom, kauč, nemoj nemoj
:(

Slaba ti je ta priča da se otkačiš od mene, sorry. :)

Born To Be Wild

Aktivan član
Poruka
1.524
Po temi, imam jednog poznanika koji je to . Ne zna se sa kolko je bio zena , a niti je neka lepota niti bogat,
a sam za sebe kaze - niti je neki ljubavnik. Ali kad vidim kako ih on muva pa to je umetnost , to se rodi,
nema tu skole, a bas zbog toga da se i ne zeni.

tamna noc

Aktivan član
Poruka
1.744
Po temi, imam jednog poznanika koji je to . Ne zna se sa kolko je bio zena , a niti je neka lepota niti bogat,
a sam za sebe kaze - niti je neki ljubavnik. Ali kad vidim kako ih on muva pa to je umetnost , to se rodi,
nema tu skole, a bas zbog toga da se i ne zeni.
Da znaš da jeste šteta da se oženi, treba misliti na buduća pokolenja i produžiti vrstu :mrgreen:

asd221

Veoma poznat
Poruka
12.984
Da, ali veliki izbor itekako utice na tu nezainteresovanost, u proncipu moze mi se, lako cu ja a godine prolaze, sve se teze menjati i sebe i navike. Iskreno da sam zena, ja bi od muskaraca koji su sami a prevalili 40+ bezao sto se tice ozbiljne veze ili braka.
Ne treba biti bas tako radikalan. Tom logikom bi ispalo da svi ozenjeni valjaju, a najnezanimljivija osoba sa glupim forama i matora perverznjacina se ozenila sa 27 godina, pitam se sta je zena videla na njemu i kako ga slusa tako dosadnog.

georgejune

Starosedelac
Poruka
154.220
Verovatno su ti plejboji imali previsoke kriterijume, ali veca je verovatnoca da su to sasvim prosecni muskarci koji za sebe misle da su plejboji.
Kako mislis misle,pa ako uspevaju da navataju i menjaju koliko hoce onda to nije umisljeno,i ispod su proseka ali imaju zvaku i pare,pa polako mozemo da predjemo na zene koji je njihov problem da daju van veze

asd221

Veoma poznat
Poruka
12.984
Kako mislis misle,pa ako uspevaju da navataju i menjaju koliko hoce onda to nije umisljeno,i ispod su proseka ali imaju zvaku i pare,pa polako mozemo da predjemo na zene koji je njihov problem da daju van veze
Znam iz price za jednog sto vazi za velikog svalera, cak je i duplo mladje devojke imao, a inace je po mojim kriterijumima ruzan. Tako da mislim da takvi muskarci kupuju zenama razne poklone i zato su one sa njima, ja drugo objasnjenje nemam.

Will to Power

Aktivan član
Poruka
1.162
Ne treba biti bas tako radikalan. Tom logikom bi ispalo da svi ozenjeni valjaju, a najnezanimljivija osoba sa glupim forama i matora perverznjacina se ozenila sa 27 godina, pitam se sta je zena videla na njemu i kako ga slusa tako dosadnog.
Manje je takvih ozenjenih nego onih neozenjenih, u principu ipak ne treba generalizovati zato sto je to sve individualno.

Ono sto je meni intetesantno posmatrajuci sve to u globalu, zene i muskarci su se bas udaljili, stvorio se neki jaz sto nije bio slucaj pre.

Danas se sve svodi na to ili jesi ili nisi, novac jako bitna stavka, to nije bio pre slucaj, bilo je ali ne toliko izrazeno kao sada. Zato uopste ne treba cuditi kada ozenjen lik od 40 godina koji ima love menja cice od 20-25 godina, i to bas top ribe. Jednostavno to je tako, i onda to vide zene ili muskarci i kukumacu i kazu vidi matorog perverznjaka, ne znam sta bih rekao na te komentare osim pa j.ebi i ti brate, gde je problem.

Danasnji problem iskljucivo muskaraca je taj sto su povuceni u sebe, nezainteresovani i kada se sve to slozi onda se dolazi do nesigurnosti i nedostatka samopouzdanja a to je kasnije vrlo tesko ispraviti ako se udje u neke 35+ godine.

Zene i mogu biti zainteresovane za njih, medjutim zenu nece drzati dugo interesovanje ako on ni da mrdne, pa koliko sam se takvih primera nagledao u realu i posle isti taj kaze vidi k.urve ako ona ode s drugim ili ako se cuje da je u nekoj semi sa nekim ozenjenim, odmah kaze sa mnom nije htela to, htela je vezu, to je klasican primer nedostatka samopouzdanja i nesigurnosti.

Will to Power

Aktivan član
Poruka
1.162
Slazem se, slobodni muskarci si uglavnom nesigurni a ovi zauzeti se i sami nude. A zene, pa vecina hoce obrazovanog sa dobrim poslom jer ce se uvek naci neko da kaze, e da si htela obicnog momka sad ne bi bila sama.
Tako nekako stoje stvari. I opet su mi najgori oni sto osudjuju, sta te briga ako je neko sposoban i moze mu se. Ko zna znanje on to i koristi, a danas je to veoma izrazeno zato sto je takva situacija i nema mnogo konkurencije jer postoji ogroman jaz izmedju zena i muskaraca.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.