Quantcast

Kako ih nisu upecale?

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
25.728
Kad vidim neke playbojeve od 40+ koji dobro prolaze kod ženskadiije i kresnuli su mali milion ne mogu da se ne zapitam kako ih nisu upecale da stanu na ludi kamen?:malav:
Jel imaju neki proveren recept da podele sa nama koji smo šonjave betice.:ceka:
I za žene slično pitanje. Ima li onih koji su se pokazali neosvojivim tvrđavama?:mrgreen:

Will to Power

Aktivan član
Poruka
1.170
Ma gde oni da budu sami...
I u 50-60 će im se naći neka makar 15 godina mlađa koja ne izgleda loše
I uvek će moći da menjaju i nađu novu kad god hoće
Stani, ti pricas o menjanju zena u 60-im? I da na taj nacin nece ostati sami? Covek kada predje 40 i nauci sam ziveti, tesko ce menjati te svoje navike, tako da u vecini slucajeva ostaje sam.

Neko ko prolazi kod zena a ne zeli da se veze, takav bira na sigurno, znaci devojku koja isto to zeli ili udatu zenu koja mu nece praviti nikakav problem.

Will to Power

Aktivan član
Poruka
1.170
Nije do velikog izbora nego do nezainteresovanosti da se skrasi. Kad bude stvarno voleo, neke stvari ce losmatrti drugacijr
Da, ali veliki izbor itekako utice na tu nezainteresovanost, u proncipu moze mi se, lako cu ja a godine prolaze, sve se teze menjati i sebe i navike. Iskreno da sam zena, ja bi od muskaraca koji su sami a prevalili 40+ bezao sto se tice ozbiljne veze ili braka.

Anemone

Veoma poznat
Poruka
10.325
Isto.
Fascinantno mi je kad zene zude i zalepe se i izmastaju neki odnos sa osobom koju ne zanimaju.
Isto i one koje znaju da ce biti samo recka.
Ok mi je sa 20 godina biti gjup, bila sam i ja.
Ali sam vremenom naucila da cenim sebe.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
42.454
Ne valja svoja losa iskustva sa zenama projecirati na druge zene....
ја немам лоша искуства са женама.

Али имам искуства са женама.

Факат је да све жене имају исти образац понашања, јер не размишљају могзом /за разлику од мушкараца/, већ емоцијама.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.