Hellkid4life
Početnik
- Poruka
- 2
Kupio sam xbox pre godinu dana, i sada hocu da ga flash-ujem a jedino mesto gde to moze je Beograd, pa sam resio sam da to uradim.
Uspeo sam da ga otvorim i nasao sam model od drive-a. Hitachi 47DJ.
Zanima me sta mi sve treba za to da odradim od alata i kablova i postupak kako se to radi? Ako ima neko ko je to vec radio, pa da me uputi.
P.S. ne znam puno oko programiranja
Uspeo sam da ga otvorim i nasao sam model od drive-a. Hitachi 47DJ.
Zanima me sta mi sve treba za to da odradim od alata i kablova i postupak kako se to radi? Ako ima neko ko je to vec radio, pa da me uputi.
P.S. ne znam puno oko programiranja
)