• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako dozivljati online pretnje?

fauler

Veoma poznat
Poruka
13.668
sve zavisi uglavnom su to neki očajnici ali ne treba zaboraviti da su bukvano takvi nekakvi očajnici prigrabil svu vlast u ovoj državi trenutno tj.već godinama i da mimo svih njihovih najluđih snova sada mogu da rade šta hoće ovde,neverovatno ali istiito ali na kraju verovatno za bolje i nismo nažalost

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
sve zavisi uglavnom su to neki očajnici ali ne treba zaboraviti da su bukvano takvi nekakvi očajnici prigrabil svu vlast u ovoj državi trenutno tj.već godinama i da mimo svih njihovih najluđih snova sada mogu da rade šta hoće ovde,neverovatno ali istiito ali na kraju verovatno za bolje i nismo nažalost
Nisam ocemivao da ce ovo otici u politiku. :D

fauler

Veoma poznat
Poruka
13.668
Ne prete mi politicari vec neki totalno nevazni likovi koji daju sebi za pravo vise nego sto bi trebali. Znate ono kad vam neko napise "Nemoj da ti se ponovi"?
Znaci plakanje koliko je to komicno. :hahaha:
a onda se neretko na kraju ispostavi da takvi dripci to rade jer uživaju neku političku podršku u ovom usranom sistemu zato i prete ne možeš mi ništa imam zaleđinu političku itd itd

hm337

Poznat
Poruka
9.372
Ne prete mi politicari vec neki totalno nevazni likovi koji daju sebi za pravo vise nego sto bi trebali. Znate ono kad vam neko napise "Nemoj da ti se ponovi"?
Znaci plakanje koliko je to komicno. :hahaha:
poenta je da ne možeš znati ništa o osobi koja ti preti online..osoba može biti neka faca u službi ili crni mag ili ko zna šta već...pa može da ti se desi da odjednom sve u životu krene da ti ide nagore a u pozadini ta osoba vuče konce...mnogo su jednostavnije pretnje u realnom životu...tamo imaš predstavu koje posledice pretnje mogu da budu...anonimna osoba koja ti preti online je potencijalno najopasnija osoba na svetu...jer ne znaš ko je i šta može da ti uradi...

fauler

Veoma poznat
Poruka
13.668
Ma i na forumu prete :D
Meni je to tako neozbiljno i detinjasto. Mislim, ono, sta ces da mi uradis? Ne znas ko sam, odakle sam..
ok ti si se verovatno tu nešto sporečkao oko nebitnih stvari i tu iskaču svakakvi majmuni što prete ali ako se zakačiš za bandu što je zajahala vlast onda tu može da bude svašta jer je ovo kurton od države bez institucija sve zavisi od jednog poremećenog lika u pelenama ovo je totalni haos

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
poenta je da ne možeš znati ništa o osobi koja ti preti online..osoba može biti neka faca u službi ili crni mag ili ko zna šta već...pa može da ti se desi da odjednom sve u životu krene da ti ide nagore a u pozadini ta osoba vuče konce...mnogo su jednostavnije pretnje u realnom životu...tamo imaš predstavu koje posledice pretnje mogu da budu...anonimna osoba koja ti preti online je potencijalno najopasnija osoba na svetu...jer ne znaš ko je i šta može da ti uradi...
Ne verujem u crnu magiju i kletve. Ali verujem u belu magiju.

Poruka
3.086
Dobar avatar imas, plus kida film.

Nazalost. Ovu zemlju je progutala korupcija sa vrha. I tako je politika zasla u sve porre drustva.
Da nastavimo o politici... ama necu!

Samo da primetim da je ta pojava prisutna od mnogo pre nego ova vlast. Barem jedno 200+ godina. Mi smo takav narod. Još uvek mi je zagonetka zašto, ali počinjem da bivam blizu i nazirem.

Prekognisticar

Zainteresovan član
Poruka
294
Ne znam jeste li imali prilike da dobijete pretnje od raznoraznih online ljudi, ja jesam. Kako gledate na to? Da li je to neki detinjasti cin ili neki pokusaj ocajnika? Ili pak ubedjenje da onaj koji preti vidi sebe kao gangstera?

Kada meni prete, to mi je tako smesno.. Iskuliram. A vi? :mafijas:
Ne treba gubiti svoje vreme sa takvim neozbiljnim osobama.
Obicno kada mi zaprete kazem im iskreno nemoj brate molim te alergican sam na batine sav se nadujem.

georgejune

Starosedelac
Poruka
187.014
Ne znam jeste li imali prilike da dobijete pretnje od raznoraznih online ljudi, ja jesam. Kako gledate na to? Da li je to neki detinjasti cin ili neki pokusaj ocajnika? Ili pak ubedjenje da onaj koji preti vidi sebe kao gangstera?

Kada meni prete, to mi je tako smesno.. Iskuliram. A vi? :mafijas:
Mogu ti reci da ozbiljno cackas mecku,mislim ne kapiram zasto mislis da si siguran iza ekrana i da zamerka nekom online nije isto sto i uzivo,kao ma nece se cima da te nadje to a,ne bih se kladio da je to smesno,iza ekrana su svi jaki a mozda i ludi

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
Mogu ti reci da ozbiljno cackas mecku,mislim ne kapiram zasto mislis da si siguran iza ekrana i da zamerka nekom online nije isto sto i uzivo,kao ma nece se cima da te nadje to a,ne bih se kladio da je to smesno,iza ekrana su svi jaki a mozda i ludi
Ne cackam, ljudi sami pene :D
Znam za slucaj jednog decaka koji je bio izboden zato sto je u igraonici online podjebavao nekoga iz drugog grada kroz igricu.
I taj drugi klinac ga nadje i izbode ga nozem.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.