Како доћи до архива у Ватикану ?

  • Začetnik teme Začetnik teme Lamb
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Lamb

Primećen član
Poruka
868
Koliko je dece progutalo Jastrebarsko u Hrvatskoj verovatno najbolje zna Vatikan. Sve je u njihovim arhivama. Ali to je dobro čuvana tajna, jer kada bi se otkrilo, potvrdilo bi se zvanično učešće Vatikana u sistematskom uništavanju pravoslavnih Srba, ubijanju srpske dece, budućnosti jednog naroda.

http://www.pecat.co.rs/2010/04/vaskrsnuce-zorke-delic/
 
Poslednja izmena:
Časna sestra je držala detetu glavu, a koljač bi zario nož pravo u detetov grkljan, ali tako da oštrica prođe sa druge strane kičme. Svakom zaklanom mališanu vadili su oči i slagali u korpicu. Na dar kardinalu, kako sam docnije saznala. Bila sam poslednja u redu. Navikla sam na umiranje, i više sam drugovala sa smrću, a malo znala šta je život. Kada mi je časna sestra rukom zahvatila glavu i povukla je unazad, ja sam koljača mirno ali netremice gledala. Onim čistim, milim, nevinim, detinjim pogledom. Bio je potpuno izgubljen. Umesto da do kraja zarije nož, odjednom ga je izvadio. Krv je šikljala iz mog vrata. Na sve strane. Od krvi i časna sestra, i ustaša i ja. Slivale su se i lokve od zaklane dece. Vidite, nosim dubok ožiljak sa klanja u Jastrebarskom. Tada su me odveli u ambulantu, oprali ranu i zašili, stavili mi obloge na leđa, zavili vrat, dali lekove i potom mene i moje sestre preselili na prvi sprat gde su bila smeštena ustašku siročad.
 
Časna sestra je držala detetu glavu, a koljač bi zario nož pravo u detetov grkljan, ali tako da oštrica prođe sa druge strane kičme. Svakom zaklanom mališanu vadili su oči i slagali u korpicu. Na dar kardinalu, kako sam docnije saznala. Bila sam poslednja u redu. Navikla sam na umiranje, i više sam drugovala sa smrću, a malo znala šta je život. Kada mi je časna sestra rukom zahvatila glavu i povukla je unazad, ja sam koljača mirno ali netremice gledala. Onim čistim, milim, nevinim, detinjim pogledom. Bio je potpuno izgubljen. Umesto da do kraja zarije nož, odjednom ga je izvadio. Krv je šikljala iz mog vrata. Na sve strane. Od krvi i časna sestra, i ustaša i ja. Slivale su se i lokve od zaklane dece. Vidite, nosim dubok ožiljak sa klanja u Jastrebarskom. Tada su me odveli u ambulantu, oprali ranu i zašili, stavili mi obloge na leđa, zavili vrat, dali lekove i potom mene i moje sestre preselili na prvi sprat gde su bila smeštena ustašku siročad.

Nemci su bili majke tereze za ove životinje... :roll:
 
Koliko je dece progutalo Jastrebarsko verovatno najbolje zna Vatikan. Sve je u njihovim arhivama. Ali to je dobro čuvana tajna, jer kada bi se otkrilo, potvrdilo bi se zvanično učešće Vatikana u sistematskom uništavanju pravoslavnih Srba, ubijanju srpske dece, budućnosti jednog naroda.
Чему те мистификације с хебеним Ватиканом?

Кад се врло добро и без њега све зна.

На пример, прво (ко није) прочитати ово:

 
Nikako za sad .
Smilja Avramov je bila tamo . ustili je zbog nekih straobalnih preporuka . Rekli joj da moze da vidi sve , samo da ne pita za Tita i za ustase. To je licno izjavila .

I Milomir Marić je 15-tak dana "vršljao" po
vatikanskim arhivama......Uz njega je sve vreme bio pratilac u mantiji.
Imao je,kaže,osećaj da mu nisu baš sve dozvolili da vidi.
Mogu samo da zamislim čega su ga lišili......!?
Stari su to lisci.......
 
Časna sestra je držala detetu glavu, a koljač bi zario nož pravo u detetov grkljan, ali tako da oštrica prođe sa druge strane kičme. Svakom zaklanom mališanu vadili su oči i slagali u korpicu. Na dar kardinalu, kako sam docnije saznala. Bila sam poslednja u redu. Navikla sam na umiranje, i više sam drugovala sa smrću, a malo znala šta je život. Kada mi je časna sestra rukom zahvatila glavu i povukla je unazad, ja sam koljača mirno ali netremice gledala. Onim čistim, milim, nevinim, detinjim pogledom. Bio je potpuno izgubljen. Umesto da do kraja zarije nož, odjednom ga je izvadio. Krv je šikljala iz mog vrata. Na sve strane. Od krvi i časna sestra, i ustaša i ja. Slivale su se i lokve od zaklane dece. Vidite, nosim dubok ožiljak sa klanja u Jastrebarskom. Tada su me odveli u ambulantu, oprali ranu i zašili, stavili mi obloge na leđa, zavili vrat, dali lekove i potom mene i moje sestre preselili na prvi sprat gde su bila smeštena ustašku siročad.

Takvo što samo Pečat može izmisliti.

Odlučite se već jednom da li su te oči bile na poklon kardinalu ili poglavniku.

Ustaše jesu bili zločinci i monstrumi, ali ovo što vi radite na ovom forumu je gotovo isto širenje mržnje kakvo su i ustaše radile.
 
Časna sestra je držala detetu glavu, a koljač bi zario nož pravo u detetov grkljan, ali tako da oštrica prođe sa druge strane kičme. Svakom zaklanom mališanu vadili su oči i slagali u korpicu. Na dar kardinalu, kako sam docnije saznala. Bila sam poslednja u redu. Navikla sam na umiranje, i više sam drugovala sa smrću, a malo znala šta je život. Kada mi je časna sestra rukom zahvatila glavu i povukla je unazad, ja sam koljača mirno ali netremice gledala. Onim čistim, milim, nevinim, detinjim pogledom. Bio je potpuno izgubljen. Umesto da do kraja zarije nož, odjednom ga je izvadio. Krv je šikljala iz mog vrata. Na sve strane. Od krvi i časna sestra, i ustaša i ja. Slivale su se i lokve od zaklane dece. Vidite, nosim dubok ožiljak sa klanja u Jastrebarskom. Tada su me odveli u ambulantu, oprali ranu i zašili, stavili mi obloge na leđa, zavili vrat, dali lekove i potom mene i moje sestre preselili na prvi sprat gde su bila smeštena ustašku siročad.


..mene zanima kad je doticna gospodja,prvi put ispricala ovu pricu?????...
 
Takvo što samo Pečat može izmisliti.

Odlučite se već jednom da li su te oči bile na poklon kardinalu ili poglavniku.

Ustaše jesu bili zločinci i monstrumi, ali ovo što vi radite na ovom forumu je gotovo isto širenje mržnje kakvo su i ustaše radile.


Бедна креатуро, како се усуђујеш ДА СВЕДОЧЕЊЕ ЖИВОГ СВЕДОКА ПРОГЛАСИШ "ШИРЕЊЕМ МРЖЊЕ" - треба те пронаћи и поднети тужбу против тебе за учествовање У ПРИКРИВАЊУ НАЈУЖАСНИЈИХ ЗЛОЧИНА ОД КАДА ЈЕ СВЕТА И ВЕКА...
 
Бедна креатуро, како се усуђујеш ДА СВЕДОЧЕЊЕ ЖИВОГ СВЕДОКА ПРОГЛАСИШ "ШИРЕЊЕМ МРЖЊЕ" - треба те пронаћи и поднети тужбу против тебе за учествовање У ПРИКРИВАЊУ НАЈУЖАСНИЈИХ ЗЛОЧИНА ОД КАДА ЈЕ СВЕТА И ВЕКА...

Bedna kreatura ti je u kući.

Pečat je poznat po "objektivnim" i "istinitim" prilozima.

Jesi se ti odlučio za koga su bile te oči?

Za kardinala ili poglavnika?
 
Časna sestra je držala detetu glavu, a koljač bi zario nož pravo u detetov grkljan, ali tako da oštrica prođe sa druge strane kičme. Svakom zaklanom mališanu vadili su oči i slagali u korpicu. Na dar kardinalu, kako sam docnije saznala. Bila sam poslednja u redu. Navikla sam na umiranje, i više sam drugovala sa smrću, a malo znala šta je život. Kada mi je časna sestra rukom zahvatila glavu i povukla je unazad, ja sam koljača mirno ali netremice gledala. Onim čistim, milim, nevinim, detinjim pogledom. Bio je potpuno izgubljen. Umesto da do kraja zarije nož, odjednom ga je izvadio. Krv je šikljala iz mog vrata. Na sve strane. Od krvi i časna sestra, i ustaša i ja. Slivale su se i lokve od zaklane dece. Vidite, nosim dubok ožiljak sa klanja u Jastrebarskom. Tada su me odveli u ambulantu, oprali ranu i zašili, stavili mi obloge na leđa, zavili vrat, dali lekove i potom mene i moje sestre preselili na prvi sprat gde su bila smeštena ustašku siročad.

Nema vecih genocidnih ljudi od hrvata
 

Back
Top