Kako dobiti što više Like-ova za FB fun page?

Moderator brutality...hehehehe... Ma nisam ni mislio da ovde klečim i molim, samo pitam za prijateljski savet... :)

Ma imam jedan od onih sajtova za popuste...

@ OvajOnaj - daj konkretnu pomoć kad već imaš toliko lajkova ili prijatelja... :)

Posaljes mi link do FB strane i ja stavim na svoj zid i zamolim ljude da lajkuju. Ne znam sa koliko bi se lajkova zadovoljio? A mogao bi ti dati sifru od FB da znam da neces zloupotrebiti... Ali prvo bi da vidim sta je u pitanju
 
Pa rekoh ti šta je u pitanju... Grupa na FB se zove nadji popust... ima znak sa procentom, prepoznaćeš odmah... baci pogled... Ne smem ovde da stavljam link..

Ako mi dosta lajkuju daću ti još neke popuste na već postojeće... :)

Ae smisli neki kreativan tekst koji cu objaviti ispod linka pa cemo videti kako ide, mrsko mi da saljem poruke svim frendovima... Ja bi popust za Dubai :D
 
E sad i ti... Pa moram čoveku da objasnim kako se zove grupa... :)

Ja otvorim ljudima oči jer šta ako neko traži putovanje, neku uslugu i sl.. Bolje da uštedi nego da plaća duplo.. zar ne?!

Sad mi reci, nisam neki posetilac foruma jer nemam vremena, šta u suštini ne sme da se radi? Koji je dozvoljen način da ljudi saznaju preko foruma za to a da nije klasična reklama?
 
11172048.jpg


:rumenko:
 

Back
Top