Kako dobiti potvrdu da ste pravi Srbin?

Kako da ne ,bas ste nasli gde da ga umetnete.Pa Rovci bi sigurno znali da li ima neki Seselj ,vidite kod njih Rovaca imate samo tri prezimena najbrojniji su Bulatovici pa Vlahovici i Scepanovici. Znate bar 10 poznatih ljudi sa tim prezimenima.Nema greske Momir Bulatovic bi znao da mu je Seselj saplemenik. 24karatni Hrvat kome su preci presli na pravoslavlje, Ima tog konvertitsva i kod Hrvata u Sremu ,Krizani,Stipici koji su sad pravoslavni Srbi ali pre nisu bili .Ne znam razloge a za Seseljeve pretke je zapisano da su dobili neku zemlju u Popovom polju kod danasnjeg manastira Zavala,pravoslavnog.
Sto se tice Seselja on je bio clan hrvatskog istoriografskog drustva u Zagrebu 80 tih sto ne mora nista da znaci ali je to verovatno period kada se dvoumio.
Prestani upotrebljavati reč Srbi i prestani lagati. Zapravo su u Sremu Srbi postali Hrvati. Vidi ovo:

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Hrvatizacija

http://sh.wikipedia.org/wiki/Hrvatizacija

http://bs.wikipedia.org/wiki/Hrvatizacija

Zapravo su Šešelji postali Hrvati. Radi se o Srbima poreklom iz Crne Gore koji su vremenom prešli na satanističku rimokatoličku veru i danas se oni smatraju takozvanim Hrvatima. Ima ih dosta u okolini Metkovića.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Šešelj
 
Шешељ није Хрват имам пријатеља Шешаља из Требиња и коленима су тамо. Шешељ му је рођак по крсним славама.
Ни он није знао да ми каже да лу Шепељи од Шешлија ако јесте било је давно јер постоје обе породице српског порекла.
 
Nije moj problem što ti imaš problema s istinom i činjenicma. Odavno je poznato da je Jovanović Zmaj porijeklom bio Vlah. Ne znam čemu se čudiš. Vjerojatno je i to njegovo Zmaj prevedeno od Drakul, što je čisto vlaški naziv. I ne moraš vjerovati meni. Postoji link.
Jovan Jovanović Zmaj poreklom bio je Srbin. Josip Jelačić bio je Austrijanac odnosno Nemac.
 
Шешељ није Хрват имам пријатеља Шешаља из Требиња и коленима су тамо. Шешељ му је рођак по крсним славама.
Ни он није знао да ми каже да лу Шепељи од Шешлија ако јесте било је давно јер постоје обе породице српског порекла.
Mozda nisam u pravu ajde da proverim telefonski imenik Trebinja ? Medjutm ne postoji ni jedan korisnik sa imenom Seselj ili Sesalj u Trebinju. Ukucajte pa cete videti. Cak i ova njegova familija jedini pravos;avni Seselji su verovatno u opstini Ravno ,federacija BIH a onih katolika koliko hoces skoro svuda po Hrvatskoj. Tako da nema familije ni u Trebinju ni u CG niti u Srbiji. Sami izvedite zakljucak,.
 
Mozda nisam u pravu ajde da proverim telefonski imenik Trebinja ? Medjutm ne postoji ni jedan korisnik sa imenom Seselj ili Sesalj u Trebinju. Ukucajte pa cete videti. Cak i ova njegova familija jedini pravos;avni Seselji su verovatno u opstini Ravno ,federacija BIH a onih katolika koliko hoces skoro svuda po Hrvatskoj. Tako da nema familije ni u Trebinju ni u CG niti u Srbiji. Sami izvedite zakljucak,.

Има их и у Србији и Херцеговини.
Сад се постсвља питање шта је Хрват пре 17.18. веку у Херцеговини која је тада највише покатоличена.

Дтуго шта је уопште перцепција Срба и Хрвата и њихове народности пре ндх.

Пре ндх би се и једни и други територијслно изјашњавали нити су подвлачили оштру црту између тога.
Католицима у Босни је хрватско име страно рецимо.

Јако је незахвално утврђивати нечији идентитет на основу тога да Словен католик=Хрват
То је исто што и националност Муслиман.
Претварање верског у етничко и стварање идентитета на основу вере.
Срби су тек већински православци од Светог Саве а ни после не сви.
Ови сви у приморју су били под утицајем Котор , Дубровника и Сплита после 1054."католици".
Србљи Немањића и Твртка Котроманића су православци и католици.
Са нешто лошијим односима према католицима у време Стефана Душана.
 
Има их и у Србији и Херцеговини.
Сад се постсвља питање шта је Хрват пре 17.18. веку у Херцеговини која је тада највише покатоличена.

Дтуго шта је уопште перцепција Срба и Хрвата и њихове народности пре ндх.

Пре ндх би се и једни и други територијслно изјашњавали нити су подвлачили оштру црту између тога.
Католицима у Босни је хрватско име страно рецимо.

Јако је незахвално утврђивати нечији идентитет на основу тога да Словен католик=Хрват
То је исто што и националност Муслиман.
Претварање верског у етничко и стварање идентитета на основу вере.
Срби су тек већински православци од Светог Саве а ни после не сви.
Ови сви у приморју су били под утицајем Котор , Дубровника и Сплита после 1054."католици".
Србљи Немањића и Твртка Котроманића су православци и католици.
Са нешто лошијим односима према католицима у време Стефана Душана.
Da ali ovaj nas decko je do 1980 bio JUGOSLOVEN. To je prijavio kao nacionalnost u zenickom zatvoru. Najveci srpski nacionalistase izjasnjavao se kao Jugosloven ,zar nije logicno da se izjasnjava kao Srbin?
Sto se tice vere i nacije ,prva je Srpska pravoslavna crkva odredila da Srbin mora da bude pravoslavac ,sta da radimo? Naravno je da su vecinom dole bili katolici jer je bio jak uticaj mlecana tek dolaskom Turaka jacaju pravoslavlje jer su Grci bili svestenici i poslusni Osmanlijama,Fanarioti. Tada se desilo da cela Trebinjska biskupija predje na pravoslavlje .Bilo je i ranije pravoslavlja tamo dok su vladali Nemanjici ,ima zapis kada je Car Dusan prodao Peljesac Dubrovcanima pa je naveo da mora da im se ostavi jedan pravoslvni pop da im peva "U Stonu -i dan danas ima pravoslvna crkva iz tih vremena ali to nije ispostovano a crkva je prazna vekovima.
 
Autorska tema.

Srbin se postaje svojim rođenjem. Treba da da su vam oba roditelja Srbi ili bar jedan, a drugi može da bude bilo koji pripadnik bele rase. Danas to nekima nije dovoljno.

Ako želite potvrdu od Vojislava Šešelja morate da ispunjavate sledeće uslove:

1. Da Srbin po izjašnjavanju.
2. Da ste pravoslavac mada se kod Šešelja na tome ne insistira.
3.Da ste obavezno rusofil.
4. Da podržave četnike lik i delo Draže Mihajlovića.
5. Da ste obavezno ćiriličar.
6. Da mrzite Hrvate, EU i NATO. To je tako reći sveta dužnost.

Ako hoćete potvrdu od ovih rusofila koji su danas najglasnije galamđije uslovi su vam sledeći:

1. Da ste obavezno pravoslavni hrišćanin.
2. Da volite Boga i Isusa Hrista više od Srbije i od srpskog naroda.
3. Da volite Putina više od svog života.
4. Da volite Rusiju više nego Srbiju.
5. Da ste obavezno ćiriličar.
6. Da vam je Ramzan Kadirov srpski junak.
7. Da štedite u Rubljama iako se toga niko od njih ne pridržava.
8. Da vozite ruski auto iako i toga niko od njih ne pridržava.

U oba slučaja lakše je dobiti članstvo u Koza Nostri nego potvrdu da si "pravi" Srbin.

To je ono kad hoćeš da budeš veći Srbin od Srbina.

Ne zna se šta je veći apsurd i budalaština od navedenog, ali sve navedeno zaista i jeste ono čime se raja vodi.

Ja mislim da je dovoljno samo da budeš budala. Da se manemo mi tih komplikovanih pravila. Pogotovu to da znaš srpski jezik bolje od Vuka Karadžića. To je baš teško.

Što si veća budala to si veći Srbin.

Ja sam to na teži način naučio i sad sam jedan od velikih Srba. Srbenda.
 
Autorska tema.

Srbin se postaje svojim rođenjem. Treba da da su vam oba roditelja Srbi ili bar jedan, a drugi može da bude bilo koji pripadnik bele rase. Danas to nekima nije dovoljno.

Ako želite potvrdu od Vojislava Šešelja morate da ispunjavate sledeće uslove:

1. Da Srbin po izjašnjavanju.
2. Da ste pravoslavac mada se kod Šešelja na tome ne insistira.
3.Da ste obavezno rusofil.
4. Da podržave četnike lik i delo Draže Mihajlovića.
5. Da ste obavezno ćiriličar.
6. Da mrzite Hrvate, EU i NATO. To je tako reći sveta dužnost.

Ako hoćete potvrdu od ovih rusofila koji su danas najglasnije galamđije uslovi su vam sledeći:

1. Da ste obavezno pravoslavni hrišćanin.
2. Da volite Boga i Isusa Hrista više od Srbije i od srpskog naroda.
3. Da volite Putina više od svog života.
4. Da volite Rusiju više nego Srbiju.
5. Da ste obavezno ćiriličar.
6. Da vam je Ramzan Kadirov srpski junak.
7. Da štedite u Rubljama iako se toga niko od njih ne pridržava.
8. Da vozite ruski auto iako i toga niko od njih ne pridržava.

U oba slučaja lakše je dobiti članstvo u Koza Nostri nego potvrdu da si "pravi" Srbin.

Ima i drugih načina da se postane Srbin i to na velika vrata

trampe-srbine.jpg


Ja sam Srbin ceo svoj život ali nikad ovakvu potvrdu nisam dobio.
 
Ја нисам Цинцар већ Србин који је читао најстарија издања Матице Српске укључујући оне из Будимпеште.
Неки Срби јесу били поцинцарени али много касније од овога што овде причамо.
Ако те нешто занима прочитај дела или предавања релевантних историчара.
Историја није оно што ти и ја мислимо или желимо већ оно што јесте.
Cincaroidni mitomanu, mnogi Srbi su postali Karavlasi, Cincari i Vlasi, a glavni cincaroidni "grad" - Moskopolje je na svom vrhuncu imalo između 2000 i 3500 stanovnika od kojih nisu svi bili Cincaroidi, a ne 80 hiljada stanovnika kako tvrdi fašistička cincaroidna propaganda i mitomanija.

http://en.wikipedia.org/wiki/Moscopole#Demographics
 

Back
Top