Kako da znam jeli bila nevina???

  • Začetnik teme legalize_it
  • Datum pokretanja
L

legalize_it

Gost
Molim vas,pomazite,imam problem.
Od skoro sam u vezi sa jednom curom.
Cuo sam od nekih ljudi da je spavala u proslosti sa dva-tri momka,iako ima 16 godina.
Kada sam spavao sa njom prvi put,ona je govorila
da joj je to prvi put u zivotu da ima sex.Da bi stvar bila gora,ona nije krvarila,sto jos produbljuje moju sumnju.
Volim je i ona mene stvarno,kune mi se,ubjedila me je,mislim da nelaze.Nije mi bitno jeli bila nevina ili ne bitno mi je da znam laze li me.A toliko smo dobri i ubjedjen sam 90% da me nelaze.Ali jedu me ovih 10%!
Postoji li nacin da saznam jeli bila nevina,osim curenja krvi(koje nije imala)?
 
....takodje, imaj u vidu da je veoma moguce da su se ti momci hvalili drugarima da su spavali sa njom, a da to nije istina, onda ti drugari kazu drugarima i eto ti traca, onda trac dodje do tebe i ti ne znas sta ces....slusaj svoje srce... :wink:
 
Uvek idi sa polazizta da laze.Kada to prihvatis sve ce biti O.K.Verujmi da nikad niko nece moci da ti odgovori na to pitanje.Nemoj da se opterecujes sa tim.Cak i da nije tako to ti je rekla zato sto ne zeli da je pogresno shvatis.Balkan,staces.Bolje to nego da ti je rekla da si drugi.
 
pa poveruj joj, ako zelis. a ako ne mozes da joj poverujes onda se pomiri sa tim da nisi prvi.

ja mislim da kapiram sta tebe muci. tebi izgleda nije bitno da li je ili nije bila nevina vec da li te je slagala. i tu si u pravu.

evo mala pomoc za tebe: moja najbolja drugarica nije krvarila za vreme prvog odnosa- znaci i to se desava......
 
krvarenje nije obavezni deo gubljenja nevinosti...

a ti razmisli ko ti treba u životu ona i njena ljubav ili besmislene priče nekih "jakih frajera"... upitaj se dali ti je važno da te voli ili sa kime je bila... ccc što se ljudi bezveze muče sa nečijom prošlostju... sve papa do pape :evil:
 
d1:
pa i ja mislim sto i ti mislis da mislis...
da citiram...
JOVANA77:
ja mislim da kapiram sta tebe muci. tebi izgleda nije bitno da li je ili nije bila nevina vec da li te je slagala. i tu si u pravu.

ali ako nas dvoje dobro mislimo da mislimo onda je on stvarno u pravu.

pa stvarno je jadno lagati o tim stvarima a i ruzno je lagati uopste.................
 
mnogo sam razmisljao o ovom problemu neko vrijeme,cak sam se i sa njom posvadjao oko toga 2-3 puta.ma ona se kuna.ali opet cujem konkretne price.
evo sad sam odlucio da se obratim vama,sa jedinom nadom da cete mi pomoc.neznam ******,ja sam svestan da je volim i da me bas briga sta drugi pricaju,ali ipak zelim istinu...i neznam kako da je postignem
 
legalize:
mnogo sam razmisljao o ovom problemu neko vrijeme,cak sam se i sa njom posvadjao oko toga 2-3 puta.ma ona se kuna.ali opet cujem konkretne price.
evo sad sam odlucio da se obratim vama,sa jedinom nadom da cete mi pomoc.neznam *,ja sam svestan da je volim i da me bas briga sta drugi pricaju,ali ipak zelim istinu...i neznam kako da je postignem
u shell never know...
ako ti nemas dovoljno poverenja u nju da verujes sta ona kaze batali tu vezu
 
Ja te ne razumem uopste?
Kao,verujem joj,al' ipak ne?
Sta sad?
Nemoj mnogo da obracas paznju,sta drugi
pricaju...
Ljudi su zlobni i zavide tudjoj sreci..
Uzivaj u toj ljubavi,ne dozvoli da je drugi uniste!
A to' dal' si joj prvi il treci,
nije bitno...
(Dobro je,da nisi stoti) :wink:
 
legalize:
mnogo sam razmisljao o ovom problemu neko vrijeme,cak sam se i sa njom posvadjao oko toga 2-3 puta.ma ona se kuna.ali opet cujem konkretne price.
evo sad sam odlucio da se obratim vama,sa jedinom nadom da cete mi pomoc.neznam *,ja sam svestan da je volim i da me bas briga sta drugi pricaju,ali ipak z
elim istinu...i neznam kako da je postignem

Evo kako ces saznati>te koji tvrde da su bili sa njom pokusaj da navuces da ti kazu neke konkretne detalje,pa ako se podudare sva tri cetiri konkretna detalja onda su bili sa njom,ako se podudari samo polovina,sto je logicno statisticki sta god da ih pitas,onda verovatno nisu.Pitaj ih kako ona uzdise dok vodi ljubav,ti znas da li je glasna ili tiha,pitaj kakav oblik frizurwe ima dole ili je mozda skroz obrijana,pitaj za neki mladez na specificnom mestu i da li su ga oni primetili,ti znas da li ga ima i gde je,pitaj kakav ves nosi dole,koje boje,oblika,dezena,pitaj za njen omiljeni polozaj i kako se ponasa u sexu....Moras te sumnjive tipove ubediti kako je sve to tebi sada totalno nebitno,ali cisto hoces da vidis,jer ti je ona rekla da nije bila,a i ti mislis da se samo hvalisaju,pa ti nije jasno jesu li samo naduvane vrece ili smekeri kao ti.Imaj na umu da se moze i slucajno desiti da neko sve pogodi kao i to da je ona,da je htela mogla da saceka svoju menstruaciju i tako te za cas ubedi,a ipak nije sto je ist neki labav dokaz da mozda i nije bila sa njima
 

Back
Top