Quantcast

Kako da znam jeli bila nevina???

• Začetnik teme legalize_it
  • Datum pokretanja

MONTE KRISTO

Zainteresovan član
Poruka
118
legalize_it:
Molim vas,pomazite,imam problem.
Od skoro sam u vezi sa jednom curom.
Cuo sam od nekih ljudi da je spavala u proslosti sa dva-tri momka,iako ima 16 godina.
Kada sam spavao sa njom prvi put,ona je govorila
da joj je to prvi put u zivotu da ima sex.Da bi stvar bila gora,ona nije krvarila,sto jos produbljuje moju sumnju.
Volim je i ona mene stvarno,kune mi se,ubjedila me je,mislim da nelaze.Nije mi bitno jeli bila nevina ili ne bitno mi je da znam laze li me.A toliko smo dobri i ubjedjen sam 90% da me nelaze.Ali jedu me ovih 10%!
Postoji li nacin da saznam jeli bila nevina,osim curenja krvi(koje nije imala)?
EJ, BRATE , SAMO BEZ VELIKIH POTRESA .

AKO SI I MALO PRI SEBI , MORAO BI DA ZNAS DA

ZENA NE MOZE DA UMRE DOK TRI KUR..CA U SEBI

NE OSETI /.

A TEBE , STA BRIGA DA LI JE TO BILO PRE ILI

POSLE TEBE . :!:

TI SI SAMO JEDAN TREN U NJENOM ZIVOTU .

A, LJUBAV :?:

MA ,GLUPOSTI . :!:

P.S. A TI NEMOJ DA ME BAS SVE OZBILJNO SHVATAS .

Poruka
19.443
legalize_it:
Molim vas,pomazite,imam problem.
Od skoro sam u vezi sa jednom curom.
Cuo sam od nekih ljudi da je spavala u proslosti sa dva-tri momka,iako ima 16 godina.
Kada sam spavao sa njom prvi put,ona je govorila
da joj je to prvi put u zivotu da ima sex.Da bi stvar bila gora,ona nije krvarila,sto jos produbljuje moju sumnju.
Volim je i ona mene stvarno,kune mi se,ubjedila me je,mislim da nelaze.Nije mi bitno jeli bila nevina ili ne bitno mi je da znam laze li me.A toliko smo dobri i ubjedjen sam 90% da me nelaze.Ali jedu me ovih 10%!
Postoji li nacin da saznam jeli bila nevina,osim curenja krvi(koje nije imala)?
Mozda je bila pijana ili uduvana pa se dete ne seca da je hm. spavala sa nekim pre tebe?

A i da proveris mozda mozes. Veliki broj devojaka zeli da sacuva uspomenu na svoje devicanstvo pa od hymena naprave privezak za kljuceve ili ne daj boze, novcanik.Opet, neka ga nose kao zecju sapicu za amajliju oko vrata...