Quantcast

Kako da znam jeli bila nevina???

• Začetnik teme legalize_it
  • Datum pokretanja
M

malika

Gost
Ako devojka dobro izgleda moguce je da su se mnogi hvalili da su spavali s njom. To ti ne pricam teoretski, nego znam jer su neki pricali za mene, a pogotovo jedan kreten s kojim sam bila i koji je inace bio impotentan, pa mu je to bio valjda lek za kompleks. I za neke moje drugarice su ljudi pricali, to se cesto desava i ne treba da verujes u to. Ja takodje nisam krvarila pri prvom odnosu i imala sam problema zbog toga sa tim deckom, tj. mislio je da nisam nevina. Kazes da hoces da znas istinu, a ovamo pokusavas da ubedis sebe da je istina kako ona nije nevina. Sta ako ti je devojka prosto i jednostavno rekla istinu?

K

Kurajbeov pajtos

Gost
Nemogu nusta da ti kazem dok je nevidim,
Moram da vidim i tebe i nju pa cu sa sigurnoscu da ti kazem..Ja sam profesionalni ginekolog i najbolje je da ja to pogledan..naš jel ja sam profesionalac samo malo da je dodirnem i tvoje dileme su resene,naš..

SoBlue

Zainteresovan član
Poruka
325
Tipovi su uzasno surovi i rekli bi sve da ispadnu face,ne moj puno da verujes u tudje price,ako je nevina ne mora da krvari,to je veeelika zabluda.Imas li jos neki razlog da joj ne verujes osim tudjih prica?????Ne gresi dusu.......Znam puno devojaka koje su zaista bile nevine i imale problem to da dokazu zbog nekih debila koji su se folirali.

sassa

Zainteresovan član
Poruka
317
blondi:
krvarenje nije obavezni deo gubljenja nevinosti...

a ti razmisli ko ti treba u životu ona i njena ljubav ili besmislene priče nekih "jakih frajera"... upitaj se dali ti je važno da te voli ili sa kime je bila... ccc što se ljudi bezveze muče sa nečijom prošlostju... sve papa do pape :evil:
Nije stvar u tome...vec u iskrenosti...Ti si mi drugi,ma daj... :evil:

B

betty_bg

Gost
Meni se desila potpuno ista stvar! Tadašnji momak mi je bio prvi ali pri prvod odnosu nisam krvarila. Posle toga je počeo da sumnja u to da sam stvarno bila nevina i sve to me je do te mere smaralo da to više nisam ni htela ni mogla da podnosim i napustila ga. Mislim da ni danas ne veruje da sam mu rekla istinu iako sam bila potpuno iskrena. Nadam se da nećeš dopustiti da se to dogodi i tebi i tvojoj devojci! Pozdrav! :)

mammy

Poznat
Poruka
8.049
ne javlja se tip vise...izgleda da mu nije vise ni vazno...mislim da je i jako mlad...pa ne treba da krv bude "dokaz"...jel' se ponasala prirodno, jel' bila uzdrzana, pa, valjda mozes da na milion nacina skontas jel' nevina il' ne.......ja licno nisam krvarila, al' sam bila sva ukocena prvih par puta...pa 100 i jedna dilema..hocu li sa rukom ovdje ili ondje...da li ja da se pomjeram (i kad pokusam nekako to izgleda izvjestaceno)...kao sto rekoh, decko, ne treba ti forum, nisi valjda glup...skontaj sam neke stvari

mammy

Poznat
Poruka
8.049
mammy:
ne javlja se tip vise...izgleda da mu nije vise ni vazno...mislim da je i jako mlad...pa ne treba da krv bude "dokaz"...jel' se ponasala prirodno, jel' bila uzdrzana, pa, valjda mozes da na milion nacina skontas jel' nevina il' ne.......ja licno nisam krvarila, al' sam bila sva ukocena prvih par puta...pa 100 i jedna dilema..hocu li sa rukom ovdje ili ondje...da li ja da se pomjeram (i kad pokusam nekako to izgleda izvjestaceno)...kao sto rekoh, decko, ne treba ti forum, nisi valjda glup...skontaj sam neke stvari

uf, al' smo blesavi...tip je postavio pitanje 2003. ha ha ha ha...pa on je do sad prosao sito i reseto he he :lol: :lol: :lol: :lol: ili vec vodaju djecicu ulicom.... :)

oxi

Ističe se
Poruka
2.582
legalize_it:
Molim vas,pomazite,imam problem.
Od skoro sam u vezi sa jednom curom.
Cuo sam od nekih ljudi da je spavala u proslosti sa dva-tri momka,iako ima 16 godina.
Kada sam spavao sa njom prvi put,ona je govorila
da joj je to prvi put u zivotu da ima sex.Da bi stvar bila gora,ona nije krvarila,sto jos produbljuje moju sumnju.
Volim je i ona mene stvarno,kune mi se,ubjedila me je,mislim da nelaze.Nije mi bitno jeli bila nevina ili ne bitno mi je da znam laze li me.A toliko smo dobri i ubjedjen sam 90% da me nelaze.Ali jedu me ovih 10%!
Postoji li nacin da saznam jeli bila nevina,osim curenja krvi(koje nije imala)?
imal` neki var a?

strani placenik

Primećen član
Poruka
528
Tebi je u svakom slučaju super. I ako je lagala i ako nije.
Ako nije lagala, to je OK, prvi si joj i to je lepo ali ništa naročito.
Ako te je lagala to je još bolje. Stalo joj je do svog "dobrog glasa". Najverovatnije joj je stalo i do tebe a možda te i voli, što je super.

Jedna pouka, pošto mi zvučiš kao mlad.
"Ćud je žeska smešna rabota...", verovatno najpametnija misao koju sam ja ikad čuo. Pogrešno je ženama suditi po muškim kriterijuma. Strašno je da te najbolji drug laže ili bilo koji bitan muškarac u tvom životu. Ženska laž je nešto sasvim drugo, i ja ženama ne zameram na laži. To je nešto normalno i čak poželjno. Ti samo treba da budeš dovoljno pametan da shvatiš do koje granice slušaš devojku a od koje granice klimaš glavom i njenu priču prihvataš samo kao njenu želju da se predstavi što bolje i da te zadrži...

Ja jednostavno obožavam žene, veliki sam feminista, i mislim da su one blesave feministkinje najveći protivnici žena. Ženama treba dozvoliti da budu to što jesu, ne zameriti im na tome i voleti ih takve. Kad slušam kretene koji od žena hoće da naprave muškarce žao mi ih je. Pa tako imate idiote koji insistiraju da 30% političara budu žene, prosto pomislim kako će krenuti da hvataju žene po ulicama koje to ne interesuje i da ih šalju u politiku, vojsku, policiju itd, tamo gde je određeni procenat žena zahtevan. To je kao da se odredi da 30% vaspitačica moraju da budu muškarci. Šta mislite ko bi se javio. 90% bi bili ****** i kojekakvi bolesnici. Na isti način gledam i na žene u vojsci...

mammy

Poznat
Poruka
8.049
strani placenik:
Tebi je u svakom slučaju super. I ako je lagala i ako nije.
Ako nije lagala, to je OK, prvi si joj i to je lepo ali ništa naročito.
Ako te je lagala to je još bolje. Stalo joj je do svog "dobrog glasa". Najverovatnije joj je stalo i do tebe a možda te i voli, što je super.

Jedna pouka, pošto mi zvučiš kao mlad.
"Ćud je žeska smešna rabota...", verovatno najpametnija misao koju sam ja ikad čuo. Pogrešno je ženama suditi po muškim kriterijuma. Strašno je da te najbolji drug laže ili bilo koji bitan muškarac u tvom životu. Ženska laž je nešto sasvim drugo, i ja ženama ne zameram na laži. To je nešto normalno i čak poželjno. Ti samo treba da budeš dovoljno pametan da shvatiš do koje granice slušaš devojku a od koje granice klimaš glavom i njenu priču prihvataš samo kao njenu želju da se predstavi što bolje i da te zadrži...

Ja jednostavno obožavam žene, veliki sam feminista, i mislim da su one blesave feministkinje najveći protivnici žena. Ženama treba dozvoliti da budu to što jesu, ne zameriti im na tome i voleti ih takve. Kad slušam kretene koji od žena hoće da naprave muškarce žao mi ih je. Pa tako imate idiote koji insistiraju da 30% političara budu žene, prosto pomislim kako će krenuti da hvataju žene po ulicama koje to ne interesuje i da ih šalju u politiku, vojsku, policiju itd, tamo gde je određeni procenat žena zahtevan. To je kao da se odredi da 30% vaspitačica moraju da budu muškarci. Šta mislite ko bi se javio. 90% bi bili ****** i kojekakvi bolesnici. Na isti način gledam i na žene u vojsci...

:P :P :P svidja mi se tvoj nacin razmisljanja :P :P :P

weštica

Početnik
Poruka
21
nisam citala sve odgovore, tako da ne znam da li ti je neko vec rekao ovo: Vi kad ste spavali prvi put ok-nije krvarila to nista ne znaci gomila devojaka nije,drugi i donekle sigurniji nacin da se provali je njena tadasnja sirina(znas na sta mislim)...Da li je ulazilo glatko ili teze? Koliko je nju to bolelo-vas prvi put?...Obicno devojke prvi ,nekad i drugi ne mogu da svr*se,dok se to ne razradi...Analiziraj neke sitnice i znaces...Mada ni ovo ti nije 100 % sigurno,ali je vise od 90%...
valjda sam ti pomogla bar malo...drugih metoda za otkrivanje nema koliko ja znam...