Kako da zavedem devojku preko sms poruka

Па онда, немој преко порука да се трудиш да је напалиш, већ да постанеш близак са њом.
Интересуј се за то како је провела дан, како је било на факсу или послу, покушај да је упознаш боље...
И што је најбитније-не гуши је порукама и позивима, јер то може да одбије.
 
Odvecu je na pice naravno ali trenutno se nalazimo malo dalje jedno od drugoga.Upoznali smo se pre mesec dana i razmenili brojeve fona.Zeleo bih da joj kazem nesto i da se ona napali na mene jos vise i da jedva ceka da se vidimo.jel razumete sad? :)))

evo male pomoci...pazi nemoj sad da kazes da nisam ozbiljan !
ova pesma u zenama budi nesto, ne mogu da ti opisem sta ali sms kad posaljem sa tekstom "gorim gorim kao vatra" ijaaaaaaao....ne mogu da se odbranim

 
a sto bre... pa bas iskrena tema... savet... budi neobican, radi sve sto ne rade drugi, ne smaraj je, nateraj je da ceka tvoj sms ko ozebo sunce, pokazi sirinu duha, zezaj se, nikad ne pokazuj ljubomoru i ne raspituj se gde je il' sta radi ne daj boze sa kim.... i kao vrh, uvek pocni fino da mora da ti odgovori a posle mozes da ye zaebavas u mali mozaq pa neq te blokne... kad se odmrzne posle 3 dana moze opet da joj se popnes na grbacu :)))

na kraju ce da kaze sebi... ybt ovog cu il' da poshaljem u pichqu lepu materinu il' cu se yebati sa njim... e onda samo nashilji zivana i kad bude rovita reci nesh u fazonu... shto bacamo pare na glupi mob kad za njih mozemo da pijemo kafu i slusamo mjuz.... posle je sve na tebi :))
 
dame molim vas za pomoc i savet.Kako da zavedem jednu devojku preko sms poruka.Recite mi koje recenice da joj napisem i da se ona napali na mene.Da pozeli da mi se stalno javlja na fon.Mnogo vam hvala

Predstavi joj se kao operater neke turističke agencije koja organizuje nagradnu igru, kao svaka xy-ta poruka može osvojiti putovanje u Pariz; Barselonu, Rim, Porto... Javiće ti se bar jednom, ako nije neka globtroterka koja je sve to već izgustirala. :D
 

Back
Top