Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Cao, nov sam na forumu... Treba mi neki savet kako da zaradim neku malu pari 2000 dinara max.. Imam 15 godina tako da nemogu da radim u nekom kaficu naprimer. Svaki savet je dobrodosao, hvala unapred!
Cao, nov sam na forumu... Treba mi neki savet kako da zaradim neku malu pari 2000 dinara max.. Imam 15 godina tako da nemogu da radim u nekom kaficu naprimer. Svaki savet je dobrodosao, hvala unapred! ❤
2000din mesecno ili dnevno, jer jedno je zaista mala para al 60000din nije.. Odes lepo na buvljak sa 1000din kupis razne gluposti koje misliscda me zes da preprodas po barem 3x vecoj ceni I polako... Ako imas nesto slicno KupujemProdajem u Makedoniji onda kreni odatle.
Ili nauci WordPress I pravi websites za male pare...
Mozes da odes u grcku da prodajes krofne. Moj brat od tetke je tako zaradio za celo leto 500€. Ako nisi u mogucnosti to da radis mozes da se uclanis u omladinsku zadrugu i onda ti oni traze posao i ti radis. Prosle godine je Frikom zaposljavao sezonce da pakujes sladolede i imao si pravo na 1 ili 2 sladoleda dnevno dzabe.
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.