Quantcast

kako da vratim izgubljene ssd podatke?

asketa

Domaćin
Poruka
3.447
izgubio sam bitne poslovne podatke tokom reinstalacije sistema na ssd disku. probam ovaj easeus data recovery,ali traze neko placanje,a cini se da program ne vredi. nasao je brdo podataka,ali ni jedan fajl nema pravo ime. imate li nesto sto je za vas licno radilo?

ontrack easyrecovery
Meni je vratio greškom formatiranu particiju i pritom je lak i pregledan za upotrebu.

asketa

Domaćin
Poruka
3.447
Neke delove nikako,svi podatci koji su upisani kasnije izbrisali su podatke koje su nekad bili,spasices samo ono sto je i dalje nepopunjeno a na tome su se nalazili ti podatci ako imas srece....pokusaj sa
Get Data Back

Ako su neki novi podaci upisani preko ranijih onda to nijedan program ne može da vrati
ali to se izgleda dešava samo kada je disk pun.
Meni je sve vraćeno stim što su se pojavili još neki neimenovani fajlovi. Pregledom sam utvrdio
da su to neki raniji fajlovi koje sam ja brisao.

Poruka
2.491
brate mili instalirao sam windows 8.1. reklo mi je prvo da mi je particija GPT i da moram konvertovati u MBR. otvorio sam CMD i kucao komande po uputstvu. lupio sam komandu "clean" prema uputstvu i obrisalo je ceo ssd,umesto da obrise samo jednu particiju. lepo se konvertovalo i nisam trebao tu usranu komandu lupiti. cini se da ni jedan od ovih programa ne radi posao. evo probao sam vec 5 komada

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.