Kako da vratim bivšu?

ja mislim da su ovo dvoje vec zajedno
drag.gif
Cisto sumnjam da mu je mama dozvolila....
 
To ti je prosta procedura i traje, manje vise 21 dan, kao svaka terapija.
Prvo se rastavis od mame i tate, da bi bio slobodan za vezu, a onda
zamolis neku drugaricu, rodjaku, komsinicu ili najbolje neku bivsu koja mora da bude bar tri puta trazenija zena od te tvoje, da odglumi da ste u vezi. To jeste velika usluga, pa ces morati da budes duzan toj devojci, ali terapija sigurno uspeva.
Dakle, kada se javi, a javice se sigurno da pita " kako si" ti reci da imas problema sa ovom drugom i ne znas kako da ga resis i lepo objasni da ste tek poceli da se vidjate, a ona predlaze da zivite zajedno i da planira da se uda i radja decu, a ti jos nisi spreman, kao sto si bio s njom....obavezno, mora da bude bolja zenska od te tvoje i mozes da pricas sta hoces, osim, da priznas da je veza s ovom drugom dogovorena....
 
Uspeo sam doci do nje i da me saslusa. Pricao sam sve kako jeste da mi fali da je volim da zelim s njom. Pitala me je samo jedno pitanje sta bi bilo da se naprimer mi pomirimo i da moji roditelji polude zbog toga da nju ne prihvate. Ja sam rekao pa ne bi mi bilo pravo ne znam kako bi mogao s tim da se izborim i ona mi izasla iz auta i tresnula vratima zamalo otpala nisu i rekla mi da crknem.
 
Uspeo sam doci do nje i da me saslusa. Pricao sam sve kako jeste da mi fali da je volim da zelim s njom. Pitala me je samo jedno pitanje sta bi bilo da se naprimer mi pomirimo i da moji roditelji polude zbog toga da nju ne prihvate. Ja sam rekao pa ne bi mi bilo pravo ne znam kako bi mogao s tim da se izborim i ona mi izasla iz auta i tresnula vratima zamalo otpala nisu i rekla mi da crknem.
U pravu je potpuno,osim tog dela da crknes...
Treba da zivis tako jos dugo,mozda ces shvatiti da su ti roditelji polazna tacka,a dalje gradis zivot sam.Uz maminu suknju u tim godinama....nemoj se ljutiti ali je to ozbiljan poremecaj.
Sta te bre briga sta ko misli,pa makar tvoji roditelji?Jel' hoces da nadjes zenu za mamu i tatu?Onda neka ti oni traze,sta da ti kazem drugo.
Ona je meni kralj,i ima moju punu podrsku,iako je ne znam!
 
Rekla mi da ona ni meni ni njima nista nije uradila i cemu tolika mrznja i da ne krivi njih nego mene jer sam nesposoban da koristim samostalno moj mozak. Da ima nesto u meni sto je iskreno i drago ali s druge strane da sam toliko bolesno nesposoban i da je mene njoj zao. Iskreno uvredila me bas.
 
Rekla mi da ona ni meni ni njima nista nije uradila i cemu tolika mrznja i da ne krivi njih nego mene jer sam nesposoban da koristim samostalno moj mozak. Da ima nesto u meni sto je iskreno i drago ali s druge strane da sam toliko bolesno nesposoban i da je mene njoj zao. Iskreno uvredila me bas.
Iskreno,nije.Rekla ti je surovu istinu,a na tebi je da razmislis o njenim recima dok je vreme.
 
Ma kako nije nazvati nekog nesposobnim. Ja nju volim ali sta sad da radim ako moji polude sto sam s njom da im kazem ko vas ****? Pa na sta to lici, a ja bih rekao da ona bas to od mene trazi a jos i vredja.
A da lupiš šakom o sto kao muško i kažeš da je voliš i da ćeš da prekineš odnose sa njima ili da se prosto ubiješ ako joj ne budu oprostili i ne budu prihvatili i onda da vidimo...

Znači TI BUDEŠ MUŠKO

I

KAŽEŠ

IMA DA RADITE TO I TO BAGRO ILI ĆU DA LUPAM ŠAMARE!
 
I da dodam rekla je da je htela porodicu sa mnom ali da je na vreme uvidela da bi jako pogresila. Zato sto njoj treba covek da je zastiti cuva pazi podrzava. A ja sam mamina pi*da i da misli da bi je ostavio cim mama nadje neku zamerku i ona bi ostala sama s dvoje dece pored takvog muskarca. I da joj je to jako zao ali mora da misli na buducnost hladne glave. I stalno me pitala a sta sam ja to tvojima uradila, ajde kazi sta.
Kako ja da lupam roditeljima sakom o sto oni mi sve obezbedili u zivotu rekli mi odreci ce se mene ako budem s njom kad sam ovih dana napomenuo nju usput.
 
Ma kako nije nazvati nekog nesposobnim. Ja nju volim ali sta sad da radim ako moji polude sto sam s njom da im kazem ko vas ****? Pa na sta to lici, a ja bih rekao da ona bas to od mene trazi a jos i vredja.
Pa lepo ti je rekla...
Potpuno si nesposoban
NIkakve probleme nisi imao, našao si divnu ženu i sve si usro i sam napravio probleme i čak sopstvene roditelje okrenuo protiv nje
Sebe si okrenuo protiv nje
Sve si ukakio

Izgleda mi da ti nema spasa
 
A sta ti fali da kazes svojima,ja hocu sa njom,svidelo se to vama ili ne?Neces prestati da im budes sin,samo ves prestati da budes mamin sin,ako shvatas razliku.
Pa i da se naljute,jaka stvar,ohladice se kad vide da ste jedno za drugo,svima nama je sreca nase dece vaznija od ponosa.
Mozda si sposoban za posao,da popravis slavinu ili zamenis klinasti kais na autu,ali za vezu i brak nisi,sve dok ti je prva misao-sta ce mama reci.
Jbt,zar zaista mislis da je to normalno u tvojim godinama?
 
A sta ti fali da kazes svojima,ja hocu sa njom,svidelo se to vama ili ne?Neces prestati da im budes sin,samo ves prestati da budes mamin sin,ako shvatas razliku.
Pa i da se naljute,jaka stvar,ohladice se kad vide da ste jedno za drugo,svima nama je sreca nase dece vaznija od ponosa.
Mozda si sposoban za posao,da popravis slavinu ili zamenis klinasti kais na autu,ali za vezu i brak nisi,sve dok ti je prva misao-sta ce mama reci.
Jbt,zar zaista mislis da je to normalno u tvojim godinama?
misli
 
I da dodam rekla je da je htela porodicu sa mnom ali da je na vreme uvidela da bi jako pogresila. Zato sto njoj treba covek da je zastiti cuva pazi podrzava. A ja sam mamina pi*da i da misli da bi je ostavio cim mama nadje neku zamerku i ona bi ostala sama s dvoje dece pored takvog muskarca. I da joj je to jako zao ali mora da misli na buducnost hladne glave. I stalno me pitala a sta sam ja to tvojima uradila, ajde kazi sta.
I to ti je dobro rekla
Neće ona sada biti sa tobom
Čim nađe nekog "iole normalnog" ti si završio potpuno
Viđaćeš njene slike na fejsu sa tim tipom, e to ti je
 
Video sam slike s jednim tipom znam da joj je to bivsi iz inostranstva ali kaze mi kuma njena nisu zajedno nece ona a on bi sutra s njom. Znam to slao joj je taj poruke dok smo mi bili u vezi a sad otkud na slikama zajedno pitao sam je zaobisla je temu. Bukvalno mi se povracalo kad sam dobio slike pozlilo mi. A majki sam rekao onako da ispipam da bi mogla da joj se majka izvini za neke uvrede i da cu da je ozenim ona je rekla samo preko mene mrtve. Posle mi bilo krivo jer sam se setio da je ova moja majki mojoj nabavila bila neki lek iz inostranstva koji se jako tesko nabavlja i skup je e ona je to nabavila nije ni dinara htela uzeti i majka se oporavila. To kad sam pomenuo ucutala se i rekla ja sam svoje rekla.
 
Video sam slike s jednim tipom znam da joj je to bivsi iz inostranstva ali kaze mi kuma njena nisu zajedno nece ona a on bi sutra s njom. Znam to slao joj je taj poruke dok smo mi bili u vezi a sad otkud na slikama zajedno pitao sam je zaobisla je temu. Bukvalno mi se povracalo kad sam dobio slike pozlilo mi. A majki sam rekao onako da ispipam da bi mogla da joj se majka izvini za neke uvrede i da cu da je ozenim ona je rekla samo preko mene mrtve. Posle mi bilo krivo jer sam se setio da je ova moja majki mojoj nabavila bila neki lek iz inostranstva koji se jako tesko nabavlja i skup je e ona je to nabavila nije ni dinara htela uzeti i majka se oporavila. To kad sam pomenuo ucutala se i rekla ja sam svoje rekla.
U brate. Koja komplikacija. Postani mocan i bogat, mozda se vrati. Mocniji i bogatiji od tog lika. Ako nije materijalista, jbga brt :D
 
Video sam slike s jednim tipom znam da joj je to bivsi iz inostranstva ali kaze mi kuma njena nisu zajedno nece ona a on bi sutra s njom. Znam to slao joj je taj poruke dok smo mi bili u vezi a sad otkud na slikama zajedno pitao sam je zaobisla je temu. Bukvalno mi se povracalo kad sam dobio slike pozlilo mi. A majki sam rekao onako da ispipam da bi mogla da joj se majka izvini za neke uvrede i da cu da je ozenim ona je rekla samo preko mene mrtve. Posle mi bilo krivo jer sam se setio da je ova moja majki mojoj nabavila bila neki lek iz inostranstva koji se jako tesko nabavlja i skup je e ona je to nabavila nije ni dinara htela uzeti i majka se oporavila. To kad sam pomenuo ucutala se i rekla ja sam svoje rekla.

Gledaj da ti kažem šta ja mislim.
Ti si se mnogo zajebo u životu i najverovatnije te čeka još više gluposti.
Tebi je najbolje da se odseliš u neki drugi grad ili državu, samo da pobegneš od tih roditelja.
Mada ti to verovatno nećeš uraditi.
Upravo gubiš ljubav svog života i ako se ne izdereš i metaforički ne išamaraš te tvoje roditelje plakaćeš poprilično
Eto ti ti je to
 
Nije ona da juri za parama. Vredna je ona zaradice pre sama. Nikad u zivotu ja mislim nije uzela dinar nekome. Sad mi dodje da puknem majke mi. Gledam je to u kolima kad je sela lepa ko lutka hteo sam je pomilovati dodirnuti ma andjeo. Dobra je osoba dobra zena. Srela me pre neki dan jedna baba kojoj je ta moja devojka ponekad isla u nabavku pomagala joj sta god je mogla. Pita me baba pa gde si ti mali ne vidjam te. Ja kazem nisam vise komsija nismo zajedno ona i ja. Kaze mi zena e moj sine ruke joj se pozlatile bogami dobru zenu si izgubio meni doslo da placem.
 
Nije ona da juri za parama. Vredna je ona zaradice pre sama. Nikad u zivotu ja mislim nije uzela dinar nekome. Sad mi dodje da puknem majke mi. Gledam je to u kolima kad je sela lepa ko lutka hteo sam je pomilovati dodirnuti ma andjeo. Dobra je osoba dobra zena. Srela me pre neki dan jedna baba kojoj je ta moja devojka ponekad isla u nabavku pomagala joj sta god je mogla. Pita me baba pa gde si ti mali ne vidjam te. Ja kazem nisam vise komsija nismo zajedno ona i ja. Kaze mi zena e moj sine ruke joj se pozlatile bogami dobru zenu si izgubio meni doslo da placem.
Ma, ti druze batali roditelje i njihovu pricu, nisi ni ti njima pricao sta da rade... Ako ti je toliko stalo, pogini i vracaj to, seli se negde
 
Nije ona da juri za parama. Vredna je ona zaradice pre sama. Nikad u zivotu ja mislim nije uzela dinar nekome. Sad mi dodje da puknem majke mi. Gledam je to u kolima kad je sela lepa ko lutka hteo sam je pomilovati dodirnuti ma andjeo. Dobra je osoba dobra zena. Srela me pre neki dan jedna baba kojoj je ta moja devojka ponekad isla u nabavku pomagala joj sta god je mogla. Pita me baba pa gde si ti mali ne vidjam te. Ja kazem nisam vise komsija nismo zajedno ona i ja. Kaze mi zena e moj sine ruke joj se pozlatile bogami dobru zenu si izgubio meni doslo da placem.
Ma šta ima da plačeš. Odmah otrčiš kod mame i ona te uteši onako kako samo mama ume. :heart:
 

Back
Top