Kako da uhvatim miša?

napravi ti njemu čokoladnu tortu...pitaj ga prvo koliko je star i dal mu je skoro rođendan...onda na dan rođendana napravi tortu stavi svećice na nju i hrabro uđi u garažu...kad vidi tortu i svećice pomisliće da ste prijatelji..onda mu daj komadić torte na plastičnom tanjiru..kad jednom proba tortu onda kreni polako da izlaziš iz garaže sa tortom...on će te pratiti iz čiste mišje radoznalosti (ili su beše mačke radoznale?)..spusti tortu ispred kapije od dvorišta...kad izađe napolje zatvori sva vrata...
:zcepanje:
 
exercise working out GIF
 
Ispričaj nam, volimo tvoje tetke :D
Ova je normalna, s materine strane, nije s cacine.

Ma mater ima kucu u Dalmaciji, dok njena sestra tamo zivi.
Mater kada se vracala na kontinent sjetila se da nije pozatvarala prozore i nazvala sestru koja ima kljuceve da to rjesi.
Ova dosla i vidila stakora u dnevnom boravku, na brzinu pozatvarala prozore i vrata, pa zvala muza.
U medjuvremenu pokojni tetak kupio neki karton s ljepilom, ili napravio, pojma nemam, isprzio slaninu i to stavio na karton, ugurao u sobu.
Stakor se stvarno zaljepio za to, nema kuda, ali sada ga treba ubiti.
Kaze tetka: "Josipe, uzmi cajnik i polij ga vrucom vodom."
Tetak uskuvao vodu, zalio stakora, ali ovaj se jos uvijek koprca.
Pa je sve ponovio.
Tek nakon drugog surenja je odapeo.

:mrgreen:
 
napravi ti njemu čokoladnu tortu...pitaj ga prvo koliko je star i dal mu je skoro rođendan...onda na dan rođendana napravi tortu stavi svećice na nju i hrabro uđi u garažu...kad vidi tortu i svećice pomisliće da ste prijatelji..onda mu daj komadić torte na plastičnom tanjiru..kad jednom proba tortu onda kreni polako da izlaziš iz garaže sa tortom...on će te pratiti iz čiste mišje radoznalosti (ili su beše mačke radoznale?)..spusti tortu ispred kapije od dvorišta...kad izađe napolje zatvori sva vrata...
Eto, prostije tesko da moze. 🤷‍♂️
 
Imam neku plakar gde mi stoji ćebad, posteljina, jastuci i tako to, zbog cev za grejanje ima jedan deo gde bi se mogao uvući miš.
Uglavnom trebala sam na neki rođendan ići, ali je bio odložen i ja tu kesu sa poklonom i čokoladom stavim u taj plakar.
Miš se zavukao tamo, jeo tu čokoladu i napravio dar-mar.
Gomilu ćebadi sam morala da operem, a neke šalove i kape koje sam isto tamo držala je progrizao pa sam morala da ih bacim,poklon takođe.
Koliko god surovo delovalo na lepak sam ga uhvatila gde je bio komadić čokolade kao mamac.
A i bila sam vrlo besna na njega.
 

Back
Top